Za 1 en Zo 2 november 2014

Uitslagen dressuur zaterdag 1 november 2014
B paarden proef 6
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Laura Roest Embrace Johnson P 198
2 Judith Scheurs Gentleman Bojengel P 184
3 Hayley Lazell Girasol JF Hebreo XLIX P 180
4 Michele Beld Sari Rosario P 175
5 Nicole van Esveld Bambino Solitair P 174
6 Romy Rijken Van Olst Don Diablo Optimist P 169
  Willemijn Beek Babel’s Athene Winston P 169
8 Sharon Koster Nienke Wilske D. Time 398 P 167
9 Laura Balk Akyra E Tyfoon P 166
10 Eline Kuin Prima Donna Junior Stv P 160
B paarden proef 5
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Laura Roest Embrace Johnson P 198
2 Sharon Koster Nienke Wilske D. Time 398 P 186
3 Romy Rijken Van Olst Don Diablo Optimist P 181
4 Nicole van Esveld Bambino Solitair P 179
5 Hayley Lazell Girasol JF Hebreo XLIX P 177
  Michele Beld Sari Rosario P 177
7 Laura Balk Akyra E Tyfoon P 173
8 Judith Scheurs Gentleman Bojengel P 170
9 Eline Kuin Prima Donna Junior Stv P 167
10 Willemijn Beek Babel’s Athene Winston P 166
B pony’s proef 6 of 2(A/B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Fee Broekhuizen Lucky Donna C 176
2 Charlotte Ordelman Floris Bowe D 161
B pony’s proef 5 of 1(A/B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Fee Broekhuizen Lucky Donna C 184
2 Charlotte Ordelman Floris Bowe D 170
L1 pony’s proef 10 of 4(A/B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Annejet Korver Flaim B 191
L1/D-L1/E 
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Anna Ferrucci Tcs Powerfull Cody Tuck R Command D 189
2 Jayden van den Bout Nike Neron 910008*88 Stb. E 177
3 Sammy Catshoek Little Joe Justice H.r. D 171
4 Celine Mathot Zander Van De Vossenhof Zodiak E 170
L1 pony’s proef 9 of 3(A/B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Annejet Korver Flaim B 206
L1/D-L1/E 
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Anna Ferrucci Tcs Powerfull Cody Tuck R Command D 189
2 Sammy Catshoek Little Joe Justice H.r. D 187
3 Celine Mathot Zander Van De Vossenhof Zodiak E 180
4 Jayden van den Bout Nike Neron 910008*88 Stb. E 173
L2 pony’s proef 14 Zaterdag
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Didi van Denderen Apple Alex Van De Kamperweg D 173
  Ilse Beentjes Bino Onbekend D 173
L2 pony’s proef 13 Zaterdag
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Didi van Denderen Apple Alex Van De Kamperweg D 180
2 Ilse Beentjes Bino Onbekend D 169
L1 paarden zaterdag proef 10
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Michelle van Dorth Arezzo Trento B P 189
2 Cindy Jonkers Wierd Van De Hamelspoel Tsjalke 397 P 187
3 Petra Harman-Rietsnyder Jolly Joker’s Excellentie Kroonjuweel P 184
4 Kik Bliek Valeur Calvados P 173
5 Nikki Pielanen Barcelona VD Oscar P 169
6 Sander de Ridder Bariloche Silverstone P 168
x Stefanie Thonhauser Giny Germanico P NG
L1 paarden zaterdag proef 9
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Cindy Jonkers Wierd Van De Hamelspoel Tsjalke 397 P 190
2 Michelle van Dorth Arezzo Trento B P 184
3 Kik Bliek Valeur Calvados P 180
4 Sander de Ridder Bariloche Silverstone P 176
5 Petra Harman-Rietsnyder Jolly Joker’s Excellentie Kroonjuweel P 171
6 Nikki Pielanen Barcelona VD Oscar P 167
x Stefanie Thonhauser Giny Germanico P NG
L2 paarden zaterdag proef 14
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Kirsti Linden Sjoccotov Sandro Classic P 193
2 Romy Lourens A La Karla Karandasj P 172
3 Annemieke Niesten-Birtwistle Solitair Solitair P 158
L2 paarden zaterdag proef 13
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Kirsti Linden Sjoccotov Sandro Classic P 195
2 Romy Lourens A La Karla Karandasj P 183
3 Annemieke Niesten-Birtwistle Solitair Solitair P 180
Uitslagen zondag 2 november 2014
L1 paarden proef 10
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Martina van Taarling Dagobert Quantum P 202
2 Aileen Hiralal Fillmar   P 175
3 Nadege Telussa Raffia Van De Loodijk Karel 370 P 173
  Tessa de Vries Cedric Lie Calimero De Landetta Z P 173
5 Janice Peereboom Star Vader Onbekend P 171
  Manon van der Felz Ebeau Special D P 171
x Diana Eshuis Desperado Westpoint P NG
L1 paarden proef 9
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Martina van Taarling Dagobert Quantum P 190
2 Janice Peereboom Star Vader Onbekend P 186
3 Nadege Telussa Raffia Van De Loodijk Karel 370 P 177
  Aileen Hiralal Fillmar   P 177
5 Tessa de Vries Cedric Lie Calimero De Landetta Z P 176
6 Manon van der Felz Ebeau Special D P 168
x Diana Eshuis Desperado Westpoint P NG
L2 paarden proef 14
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Gabrielle Eichhorn U And Me Parlando P 183
2 Karlijn de Cleen Bliksem P 172
3 Fenna Haarmans Tom Ahoy P 171
4 Jennifer Stam Austin Regino Adelheid P 170
  Demi van Nispen Hunk Tjalf 443 P 170
x Saskia Roos Detroit’s Eureka Krack C P Vrijw
L2 paarden proef 13
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Demi van Nispen Hunk Tjalf 443 P 186
2 Saskia Roos Detroit’s Eureka Krack C P 183
3 Jennifer Stam Austin Regino Adelheid P 180
4 Fenna Haarmans Tom Ahoy P 176
5 Karlijn de Cleen Bliksem P 174
6 Gabrielle Eichhorn U And Me Parlando P 164
L2 pony’s proef 14 of 8(A/B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Tatum Catshoek Little Joe Justice H.r. D 162
2 Dulcie Heikens Tyrone Rusty D 157
L2 pony’s proef 13 of 7(A/B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Dulcie Heikens Tyrone Rusty D 179
2 Tatum Catshoek Little Joe Justice H.r. D 175
M1 pony’s proef 18 of 12(B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Kaylee Voorpostel Tcs Powerfull Cody Tuck R Command D 169
  Kyara van Vugt Simba C 169
M1 pony’s proef 17 of 11(B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Kaylee Voorpostel Tcs Powerfull Cody Tuck R Command D 183
2 Kyara van Vugt Simba C 167
M2 pony’s proef 22 of 16(B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Chanel Boon Rocky Sunday Oleander He. Stb. C 167
M2 pony’s proef 21 of 15(B)
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Chanel Boon Rocky Sunday Oleander He. Stb. C 169
M1 paarden proef 18
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Bianca Bleijenberg-v.d. Heyden Bleijenberg’s Early Day   P 195
2 Ursula Jansen Wimbledon Iglesias P 188
3 Ilse Veldman Astra Numero Uno P 185
4 Lisa Bosveld Cleopatra Unaniem P 179
5 Annemarie Loos Ravel Clavecimbel P 177
6 Edytha Schalk Zit En Houding´s Fox Fürst Heinrich P 175
7 Janine Olsthoorn Abel Van W Relevant P 174
8 Eva Meester Pjotter Fan ’t Wallestein Yk 339 P 171
9 Denise van Reeuwijk Cyrano Vivaldi P 170
10 Astrid Grootes Tsjalke Felle 422 P 167
x Wieke Schrama Zorro P Vrijw
M1 paarden proef 17
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Bianca Bleijenberg-v.d. Heyden Bleijenberg’s Early Day   P 188
2 Eva Meester Pjotter Fan ’t Wallestein Yk 339 P 182
3 Lisa Bosveld Cleopatra Unaniem P 178
4 Ursula Jansen Wimbledon Iglesias P 175
5 Edytha Schalk Zit En Houding´s Fox Fürst Heinrich P 173
6 Annemarie Loos Ravel Clavecimbel P 172
7 Janine Olsthoorn Abel Van W Relevant P 168
  Wieke Schrama Zorro P 168
9 Ilse Veldman Astra Numero Uno P 165
  Astrid Grootes Tsjalke Felle 422 P 165
11 Denise van Reeuwijk Cyrano Vivaldi P 162
M2 paarden proef 22
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Manouk Foks Wodka Lime Roman Nature P 187
  Tessa Berkouwer Ceejee Fan ’t Wallestein Cartier VD Heffinck P 187
3 Jolanda de Kruijff Rubya Welt Hit Il P 186
  Donna van der Voort Elite Viceroy T. P 186
5 Susanne Barlag Fideel Sollenburg Fidelio P 185
M2 paarden proef 21
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Manouk Foks Wodka Lime Roman Nature P 188
2 Jolanda de Kruijff Rubya Welt Hit Il P 187
3 Donna van der Voort Elite Viceroy T. P 180
4 Susanne Barlag Fideel Sollenburg Fidelio P 176
5 Tessa Berkouwer Ceejee Fan ’t Wallestein Cartier VD Heffinck P 165
Z1 pony’s proef 26
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Denise Brommer Eduard’s Brownie Eduard E 220
2 Josje van Diemen-van Diemen Kasagrande Kasanova Van Klaverborch D 200
3 Isabelle Harbers Kendy Bjirmen’s Wytse D 184
Z1 pony’s proef 25
Rang Naam Pony Vader Cat. ptn
1 Denise Brommer Eduard’s Brownie Eduard E 213
2 Isabelle Harbers Kendy Bjirmen’s Wytse D 208
3 Josje van Diemen-van Diemen Kasagrande Kasanova Van Klaverborch D 198
Z1 paarden proef 26
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Bianca Bleijenberg-v.d. Heyden Diva B Upper Class P 235
2 Kelly Maijoor Donar V Contendro I P 221
3 Jaimy Hendriks Vulana D Now Or Never M P 217
4 Corine de Vries-de Vries Jackson Jasper’s Egon P 214
5 Jose Van Eijk Balans Undigo P 213
6 Minoek van Serveen Zotirco Jazz P 202
7 Florence Lisa de Kok Sondrio Royal Bravour P 199
8 Deborah Goedel Vito Lancet P 196
9 Stephanie Hekelen Black Berry P 195
10 Janna Selier Verona Oo Seven P 193
11 Wendy Fenne Lady Van Soffelt Amigo P 191
12 Bianca Achterberg Molier’s Ziezo Casco P 189
x Laura Kool Valencio Kennedy P Vrijw
  Ellen Castelein-Boon Zemilion Emilion P Vrijw
Z1 paarden proef 25
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Ellen Castelein-Boon Zemilion Emilion P 222
2 Bianca Bleijenberg-v.d. Heyden Diva B Upper Class P 221
3 Kelly Maijoor Donar V Contendro I P 219
4 Janna Selier Verona Oo Seven P 210
5 Jaimy Hendriks Vulana D Now Or Never M P 208
6 Jose Van Eijk Balans Undigo P 203
7 Stephanie Hekelen Black Berry P 202
8 Corine de Vries-de Vries Jackson Jasper’s Egon P 201
9 Florence Lisa de Kok Sondrio Royal Bravour P 199
10 Minoek van Serveen Zotirco Jazz P 197
11 Wendy Fenne Lady Van Soffelt Amigo P 196
12 Bianca Achterberg Molier’s Ziezo Casco P 194
x Laura Kool Valencio Kennedy P Vrijw
Z2 paarden proef 30
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Rosalinde Maarse Baloubette M Taloubet K P 216
2 Marlot Francois Cayenne Dayano P 212
3 Romy Pielanen Adagio Ronaldo P 209
4 Mies Smit Valette Polansky P 208
5 Christa Heddema Wild At Heart Wolkenstein Ii P 204
6 Marinka de Groot Upside Down Olivi P 194
7 Sterre van Uden Veradaula Don Primaire P 193
Z2 paarden proef 29
Rang Naam Paard Vader Cat. ptn
1 Marlot Francois Cayenne Dayano P 224
2 Romy Pielanen Adagio Ronaldo P 210
3 Christa Heddema Wild At Heart Wolkenstein Ii P 208
4 Rosalinde Maarse Baloubette M Taloubet K P 202
5 Marinka de Groot Upside Down Olivi P 196
6 Sterre van Uden Veradaula Don Primaire P 192