Za 5 en Zo 6 april 2014

B paarden proef 5                                           Jury bij C: Mevrouw R. van Beijeren

Rang

Naam Paard

ptn

1

Eva Kramer Donna

196

2

Chantal Brouwer Selly

190

3

Berber Kapitein Zilte

188

 

Cindy Jonkers Wierd Van De Hamelspoel

188

5

Roos Bentinck Doma Remolon V

182

6

Willemijn Beek Babel’s Athene

181

Janice Peereboom Star

181

8

Kik Bliek Valeur

180

9

Nina Luijken Valiant

178

10

Sharon Koster Nienke Wilske D.

176

Marlous Swart Shady

176

12

Eline Kuin Prima Donna

174

 

B paarden proef 6                                                       Jury bij C: Mevrouw M. de Dood

Rang

Naam Paard

ptn

1

Eva Kramer Donna

196

2

Janice Peereboom Star

189

3

Kik Bliek Valeur

187

4

Berber Kapitein Zilte

186

5

Cindy Jonkers Wierd Van De Hamelspoel

184

Chantal Brouwer Selly

184

7

Marlous Swart Shady

180

8

Roos Bentinck Doma Remolon V

177

9

Willemijn Beek Babel’s Athene

176

Sharon Koster Nienke Wilske D.

176

11

Eline Kuin Prima Donna

174

12

Nina Luijken Valiant

168

 

B pony’s proef 2                                                         Jury bij C: Mevrouw R. van Beijeren

Rang

Naam Pony

ptn

1

Roxy Hillegers Rotgers Roderik

187

 

B pony’s proef 1                                                                     Jury bij C: Mevrouw M. de Dood

Rang

Naam Pony

ptn

1

Roxy Hillegers Rotgers Roderik

172

 

 

L1 pony’s proef 9 of 4(A/B)                                         Jury bij C: Mevrouw R. van Beijeren

Rang

Naam Pony

ptn

1

Ilse Beentjes Bino

183

2

Jayden van den Bout Nike

169

 

L1 pony’s proef 10 of 3(A/B)                                       Jury bij C: Mevrouw M. de Dood

Rang

Naam Pony

ptn

1

Ilse Beentjes Bino

178

 

Jayden van den Bout Nike

178

 

 

L2 pony proef 13 zaterdag                                          Jury bij C: Mevrouw R. van Beijeren

Rang

Naam Pony

ptn

1

Kyara van Vugt Simba

183

 

 

L2 pony proef 14 zaterdag                                          Jury bij C: Mevrouw M. de Dood

Rang

Naam Pony

ptn

1

Kyara van Vugt Simba

180

 

 

L1 paarden proef 9                                                     Jury bij C: Mevrouw M. van Dam

Rang

Naam Paard

ptn

1

Iris Leenstra Ritchy

195

2

Melissa Riecker Oscar

193

3

Michelle van Dorth Arezzo

192

4

Julie Hoogerwerf Naramunde

189

5

Shelley Roby Kruiver El Diarado

188

6

Annemarie Loos Ravel

186

7

Martina van Taarling Dagobert

185

8

Petra de Jong-Oudendijk Favory Szeles

184

9

Karlijn De Cleen Bliksem

183

10

Denise van Reeuwijk Cyrano

175

Priscilla Jourdan Vosmaer

175

x

Manon van der Felz Ebeau

NG

 

L1 paarden proef 10                                                    Jury bij C: Mevrouw J.A.M. Kempen

Rang

Naam Paard

ptn

1

Iris Leenstra Ritchy

195

2

Michelle van Dorth Arezzo

194

3

Julie Hoogerwerf Naramunde

189

4

Martina van Taarling Dagobert

186

5

Petra de Jong-Oudendijk Favory Szeles

184

6

Shelley Roby Kruiver El Diarado

183

Melissa Riecker Oscar

183

8

Denise van Reeuwijk Cyrano

175

9

Karlijn De Cleen Bliksem

174

10

Annemarie Loos Ravel

171

11

Priscilla Jourdan Vosmaer

167

x

Manon van der Felz Ebeau

NG

 

L2 paarden proef 13                                                    Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Paard

ptn

1

Caroline de Grood-Janzen Menne Van De Elsenerhof

183

2

Nisma Saleh-Ahmed Zilverster

180

3

Carina Zwanenburg-Braams Divendy

174

Sandra Rits Dutch Dream

174

5

Laura Hartman Peanut

171

x

Charlotte Wagenaar Ditism

NG

 

L2 paarden proef 14                                                    Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Paard

ptn

1

Caroline de Grood-Janzen Menne Van De Elsenerhof

178

 

Laura Hartman Peanut

178

3

Nisma Saleh-Ahmed Zilverster

177

Sandra Rits Dutch Dream

177

5

Carina Zwanenburg-Braams Divendy

172

x

Charlotte Wagenaar Ditism

NG

 

L2 pony’s proef 13 of 8(A/B)                                       Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Pony

ptn

1

Dulcie Heikens Tjesto

198

2

Rachel Katjee Molenaars Topsecret

191

3

Didi van Denderen Apple

189

4

Romy Katjee Molenaars Topsecret

178

 

 

 

L2 pony’s proef 14 of 7(A/B)                                       Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Pony

ptn

1

Dulcie Heikens Tjesto

198

2

Romy Katjee Molenaars Topsecret

191

3

Rachel Katjee Molenaars Topsecret

188

4

Didi van Denderen Apple

182

 

M1 pony’s proef 17                                                     Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Pony

ptn

1

Isabel Barendse Master Chief

182

 

M1 pony’s proef 18                                                     Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Pony

ptn

1

Isabel Barendse Master Chief

177

 

M2 pony’s proef 21                                                     Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Pony

ptn

1

Denise Brommer Eduard’s Brownie

171

 

M2 pony’s proef 22                                                     Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Pony

ptn

1

Denise Brommer Eduard’s Brownie

173

 

M1 paarden proef 17                                                   Jury bij C: Mevrouw M. van Dam

Rang

Naam Paard

ptn

1

Tessa de Vries Echt Wel

200

2

Demi Kruyswijk Daimler B

194

3

Lianne Stam Bartan

184

4

Sandra Hijzelendoorn Vel Satis

173

5

Wendela Rommerts-De Bree Eclipse

171

6

Steffenie van Schagen Umiro

169

7

Wieke Schrama Zorro

168

8

Kim Wethmar Casperé

162

9

Esther Balfoort Lameta

160

 

M1 paarden proef 18                                                   Jury bij C: Mevrouw J.A.M. Kempen

Rang

Naam Paard

ptn

1

Demi Kruyswijk Daimler B

196

2

Lianne Stam Bartan

193

3

Tessa de Vries Echt Wel

186

4

Steffenie van Schagen Umiro

176

5

Wieke Schrama Zorro

166

Kim Wethmar Casperé

166

7

Esther Balfoort Lameta

160

Sandra Hijzelendoorn Vel Satis

160

9

Wendela Rommerts-De Bree Eclipse

157

 

M2 paarden proef 21                                                   Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Paard

ptn

1

Stephanie Hekelen Black Berry

187

2

Myrthe de Wit Nickquince

176

 

M2 paarden proef 22                                                   Jury bij C: Mevrouw I.M. Kemp

Rang

Naam Paard

ptn

1

Myrthe de Wit Nickquince

180

2

Stephanie Hekelen Black Berry

174

 

 

Z1 paarden proef 25                                                    Jury bij C: De heer A.G.P. Noe

Rang

Naam Paard

ptn

1

Annette van Keimpema-Klaver Avance W

196

 

Colinda Eigenhuis Ga’zoo

196

3

Nikita Visser Ziezo

194

4

Charlotte Wagenaar Wembley

192

5

Hanneke Koning Acteur

190

x

Ellen Boon Zemilion

Vrijw

 

 

Z1 paarden proef 26                                                    Jury bij C: De heer A.G.P. Noe

Rang

Naam Paard

ptn

1

Nikita Visser Ziezo

205

2

Ellen Boon Zemilion

202

 

Annette van Keimpema-Klaver Avance W

202

 

Colinda Eigenhuis Ga’zoo

202

5

Hanneke Koning Acteur

192

6

Charlotte Wagenaar Wembley

187

 

 

Z2 paarden proef 29                                                    Jury bij C: De heer A.G.P. Noe

Rang

Naam Paard

ptn

1

Leoni Springer Papillon

209

2

Priscilla Bakker Universe Special

202

3

Maaike van Rijn Equito’s Vjesta

199

Sonja Out-Manshanden Zakira

199

5

Daphne Weverling Who’s The Boss

198

Marinka de Groot Upside Down

198

x

Pauline Spaan Babette

NG

 

 

Z2 paarden proef 30                                                    Jury bij C: De heer A.G.P. Noe

Rang

Naam Paard

ptn

1

Leoni Springer Papillon

212

2

Sonja Out-Manshanden Zakira

209

3

Maaike van Rijn Equito’s Vjesta

204

4

Daphne Weverling Who’s The Boss

194

5

Marinka de Groot Upside Down

177

x

Pauline Spaan Babette

NG

Priscilla Bakker (HC) Universe Special

 

 

Z1 pony’s proef 25 en Z2 pony’s proef 92                    Jury bij C: De heer A.G.P. Noe

Rang

Naam Pony

ptn

1

Isabelle Harbers Kendy

194

 

 

Z1 pony’s proef 26 en Z2 pony’s proef                        Jury bij C: De heer A.G.P. Noe

Rang

Naam Pony

ptn

1

Isabelle Harbers Kendy

198