Zo 26 januari 2014 – Onderlinge wedstrijd

UITSLAGEN Onderlinge wedstrijd springen dressuur en ponyspelen         26 januari 2014

 

Springen pony’s                      1  Sharon Seixas         met      Quinca

                                               2  Dulcie Heikens         met      Tjesto

                                               3  Roxelle Baarse         met      Zillion

 

Springen Paarden                   1 Marie-Cecile Meijer   met      Anemona

                                               2 Janna Selier             met      Verona

                                               3 Denise van Reewijk   met      Cyrano

 

Winnaar Tally Ho                     Fee Broekhuizen

 

Winnaar stoelendans               Eline Wennekers

 

Proef B3 grote hal                                                      Jury bij C: Patricia Salman

Rang

Naam Paard

ptn

1

Marjolein van Kreij Vince

201

2

Denise vvan Reewijk Cyrano

196

3

Isabel van der Meer Orison

194

4

Shanna Bornstein Uutwina

193

 

Anna Schreuder Weanetoe

193

6

Maxime van de Velde Beau Yeux

192

Gilliane Mijne Idool

192

8

Stephanie Diva

189

9

Niccoline Heijtbrink Dik

187

10

Esther Spijkerman Dik

186

Roxanne de Graa Mitch

186

12

Monique de Buijzer Menke

185

13

Willemijn Beek Abel

184

Laura Balk Akyra E

184

15

Sanne van der Steeg Tjerk

180

16

Vera van der Steeg Tjerk

178

   

   

Proef B3 bak bij kantine                                             Jury bij C: Annemieke Salman

Rang

Naam Paard/Pony

ptn

1

Jayden van de Bout Nike

196

2

Valentina Geukes Foppen Torfi

190

3

Isa Kikker Tjesto

187

4

Nina Luiken Valiant

186

5

Fee Donna

184

Gina Langerak Flower Power

184

7

Chimene Colijn Jari

183

Juliette Meijer Anemona

183

9

Sydney vvan de Bout Bambi

177

   

 

L1 proef 7 bak bij kantine                                           Jury bij C: Annemieke Salman

Rang

Naam Paard/Pony

ptn

1

Demi Kruyswijk Wierd v d Hamelspoel

207

2

Lonneke van de Broek Universe

195

3

Julie Hoogerwerf Noor

194

4

Stephanie van de Haak Dutch N Dun

186

5

Daphne Buis Shadow

185

 

L2 proef 11                                                                 Jury bij C: Annemieke Salman

Rang

Naam Paard/Pony

ptn

1

Dulcie Heikens Tjesto

187

2

Sandra den Haan Talent

184

Shanice ten Broeke Umiro

184