Za 22 en Zo 23 februari 2014

B paarden proef 3                                                       Jury bij C: Mevrouw P. Klarenbeek-Feller

Rang

Naam Paard

ptn

1

Annemarieke van Veen Calente

199

2

Melissa Riecker Oscar

191

 

Laura van der Weijden Beaux Yeux

191

4

Janice Peereboom Star

188

5

Cindy Jonkers Wierd Van De Hamelspoel

186

6

Eva Kramer Donna

185

7

Manon van der Felz Ebeau

182

8

Kik Bliek Valeur

178

9

Aimée Schouten Chardonnay

176

Eline Kuin Prima Donna

176

11

Marieke Jansen Sultao

172

Julika van Drongelen Caprice S

172

13

Shanna Bornstein Uutwina C

170

14

Denise van Reeuwijk Cyrano

168

15

Daphne Bartels Mica van de Drieschouwen

161

x

Vera van der Steeg Tjerk

NG

 

B paarden proef 4                                                       Jury bij C: Mevrouw R. ’t Hart

Rang

Naam Paard

ptn

1

Cindy Jonkers Wierd Van De Hamelspoel

199

2

Janice Peereboom Star

197

3

Melissa Riecker Oscar

192

4

Eva Kramer Donna

187

5

Shanna Bornstein Uutwina C

184

6

Annemarieke van Veen Calente

183

7

Kik Bliek Valeur

181

8

Denise van Reeuwijk Cyrano

176

Manon van der Felz Ebeau

176

10

Julika van Drongelen Caprice S

175

11

Aimée Schouten Chardonnay

173

12

Eline Kuin Prima Donna

170

Laura van der Weijden Beaux Yeux

170

14

Marieke Jansen Sultao

159

Daphne Bartels Mica van de Drieschouwen

159

x

Vera van der Steeg Tjerk

NG

 

B pony’s proef 3 of 1(A/B)                                           Jury bij C: Mevrouw P. Klarenbeek-Feller

 

B/A-B/B (1 combinaties)

Rang

Naam Pony

ptn

1

Roxy Hillegers Rotgers Roderik

177

 

 

B/C-B/D-B/E (3 combinaties)

Rang

Naam Pony

ptn

1

Jayden van den Bout Nike

180

2

Anja de Boer Mirthe van Heino

178

Tess Plein Michael van Kortenhoef

178

 

 

B pony’s proef 4 of 2(A/B)                                           Jury bij C: Mevrouw R. ’t Hart

B/A-B/B (1 combinaties)

Rang

Naam Pony

ptn

1

Roxy Hillegers Rotgers Roderik

194

 

 

 

B/D-B/E (3 combinaties)

Rang

Naam Pony

ptn

1

Tess Plein Michael van Kortenhoef

188

2

Anja de Boer Mirthe van Heino

186

3

Jayden van den Bout Nike

170

 

L1 pony’s proef 7 of 3 (A/B)                                         Jury bij C: Mevrouw P. Klarenbeek-Feller

L1/A-L1/B

Rang

Naam Pony

ptn

1

Dulcie Heikens Tjesto

185

 

L1/C-L1/D-L1/E

Rang

Naam Pony

ptn

1

Tatum Catshoek Little Joe

190

2

Kyara van Vugt Simba

185

3

Sammy Catshoek Little Joe

183

4

Didi van Denderen Apple

178

 

L1 pony’s proef 8 of 4(A/B)                                          Jury bij C: Mevrouw R. ’t Hart

 

L1/A-L1/B

Rang

Naam Pony

ptn

1

Dulcie Heikens Tjesto

209

 

L1/C-L1/D-L1/E

Rang

Naam Pony

ptn

1

Kyara van Vugt Simba

204

2

Sammy Catshoek Little Joe

192

3

Tatum Catshoek Little Joe

183

4

Didi van Denderen Apple

159

 

L1 paarden proef 7                                          Jury bij C: Mevrouw S.E. van ’t Hof-Wafelbakker

Rang

Naam Paard

ptn

1

Charlotte Wagenaar Ditism

186

2

Marlies Visser Altair’s

184

3

Karlijn De Cleen Bliksem

183

4

Selina de Klerk Dulana

182

5

Priscilla Jourdan Vosmaer

180

 

Stacey Boon Elvis

180

 

Maud Hofland Walloon

180

8

Renate Kenter Ranco

178

Julie Hoogerwerf Naramunde

178

10

Tosha Vollebregt Cointreau

177

11

Laura Engels Sareza

169

12

Sabine Borst Ralph

167

13

Daphne Althoff Albaney

163

Nathalie Oldekamp Babuska

163

15

Eleaan Meijer Nanne Van Houw

162

16

Michelle van Dorth Beau Morka

161

17

Kimberley Boschung Dimens Tuchet

156

 

L1 paarden proef 8                                          Jury bij C: De heer J.P. Chardonnens

Rang

Naam Paard

ptn

1

Tosha Vollebregt Cointreau

210

2

Marlies Visser Altair’s

208

3

Charlotte Wagenaar Ditism

203

 

Maud Hofland Walloon

203

5

Selina de Klerk Dulana

197

6

Priscilla Jourdan Vosmaer

196

Sabine Borst Ralph

196

8

Renate Kenter Ranco

194

9

Stacey Boon Elvis

190

10

Julie Hoogerwerf Naramunde

186

11

Daphne Althoff Albaney

185

Michelle van Dorth Beau Morka

185

Karlijn De Cleen Bliksem

185

Eleaan Meijer Nanne Van Houw

185

15

Nathalie Oldekamp Babuska

183

16

Kimberley Boschung Dimens Tuchet

163

x

Laura Engels Sareza

Vrijw

 

L2 paarden proef 11                                                    Jury bij C: De heer J.F. Sijp

Rang

Naam Paard

ptn

1

Nadia Haase Damir

192

2

Lianne Stam Bartan

186

3

Nisma Saleh-Ahmed Zilverster

182

4

Priscilla Bakker Furst Lady

181

5

Manon Van Rheenen Talent

179

6

Yvonne Geutjes Bizar

178

7

Ilse Veldman Astra

175

8

Wendela Rommerts-De Bree Eclipse

174

9

Caroline de Grood-Janzen Menne Van De Elsenerhof

173

10

Roxana van Raam Walando Van De Sterreboshoeve

166

x

Kimberley Boschung Bedinger

Vrijw

 

L2 paarden proef 12                                                    Jury bij C: Mevrouw J. Albarda

Rang

Naam Paard

ptn

1

Priscilla Bakker Furst Lady

197

2

Lianne Stam Bartan

193

3

Nisma Saleh-Ahmed Zilverster

192

4

Yvonne Geutjes Bizar

190

5

Ilse Veldman Astra

184

6

Kimberley Boschung Bedinger

178

Manon Van Rheenen Talent

178

8

Wendela Rommerts-De Bree Eclipse

174

9

Roxana van Raam Walando Van De Sterreboshoeve

172

10

Nadia Haase Damir

171

11

Caroline de Grood-Janzen Menne Van De Elsenerhof

164

 

L2 pony’s proef 11 of 7 (A/B)                                      Jury bij C: De heer J.F. Sijp

 

L2/D

Rang

Naam Pony

ptn

1

Aimee Meddens Groenraven’s Creekman’s Candor

181

 

L2 pony’s proef 12 of 8 (A/B)                                       Jury bij C: Mevrouw J. Albarda

L2/D

Rang

Naam Pony

ptn

1

Aimee Meddens Groenraven’s Creekman’s Candor

189

 

M1 paarden proef 15                                                   Jury bij C: De heer J.F. Sijp

Rang

Naam Paard

ptn

1

Demi Kruyswijk Daimler B

197

2

Susanne Barlag Fideel Sollenburg

182

3

Louis Fremaux Toulouse de la Vallee

181

 

Felicia Soares De Brito Blingh

181

5

Monica Gaastra Arlene

179

6

Marcia Dominicus Kassiopeia

178

7

Paula Reimeringer R’scipio

172

8

Miriam Langendoen Uzes

171

9

Evelijn van den Bogaard Center C

170

Brenda Burgzorg Vivaldi

170

11

Evelijn van den Bogaard Ziezo V

167

12

Laura Van Wayjen Zodine

158

x

Barbara Derksen Sienna Hit

NG

 

 

M1 paarden proef 16                                                   Jury bij C: Mevrouw J. Albarda

Rang

Naam Paard

ptn

1

Demi Kruyswijk Daimler B

204

2

Evelijn van den Bogaard Ziezo V

200

3

Monica Gaastra Arlene

191

4

Louis Fremaux Toulouse de la Vallee

180

5

Susanne Barlag Fideel Sollenburg

178

6

Marcia Dominicus Kassiopeia

177

7

Felicia Soares De Brito Blingh

176

8

Miriam Langendoen Uzes

170

9

Paula Reimeringer R’scipio

165

10

Evelijn van den Bogaard Center C

164

11

Brenda Burgzorg Vivaldi

155

x

Laura Van Wayjen Zodine

Vrijw

Barbara Derksen Sienna Hit

NG

 

M2 paarden proef 19                                                   Jury bij C: Mevrouw S.E. van ’t Hof-Wafelbakker

Rang

Naam Paard

ptn

1

Geert Hofland Chuchill

199

2

Thanysha Du Prie Sir Piccolo

190

3

Wendy Moore Winsor

186

4

Priscilla van der Poel-Lammers Barrichello

183

Stephanie Hekelen Black Berry

183

6

Priscilla Hoekstra Victoria

177

7

Laura Breetvelt Be-upp

175

Myrthe de Wit Nickquince

175

9

Janna Selier Verona

170

10

Brenda van den Oudenalder Sir Sheffield

167

 

M2 paarden proef 20                                                   Jury bij C: De heer J.P. Chardonnens

Rang

Naam Paard

ptn

1

Geert Hofland Chuchill

201

2

Wendy Moore Winsor

191

3

Thanysha Du Prie Sir Piccolo

188

4

Janna Selier Verona

183

5

Priscilla van der Poel-Lammers Barrichello

176

Stephanie Hekelen Black Berry

176

7

Myrthe de Wit Nickquince

175

8

Laura Breetvelt Be-upp

167

Priscilla Hoekstra Victoria

167

10

Brenda van den Oudenalder Sir Sheffield

163