Uitslag 28 februari en 1 maart 2015

B paarden proef 3                                                                   Jury bij C: Mevrouw T. Blom

Rang Ruiter Paard ptn
1 Judith Scheurs Gentleman 207
2 Juanne Rours Amaretto 195
  Suzanne Hanraads Zandreé 195
4 Tanisha Aaron Tyson 192
5 Madeleine Dijkstra-de Vink Nucari’s Romeo 183
6 Hayley Lazell Girasol JF 180
7 Daphne Buis Sir Sheffield 176
8 Nicole van Esveld Bambino 175
Carmen Verburg Zebalia 175
10 Willemijn Beek Babel’s Athene 172
11 Daisy Ozinga Gonyoux van lange weeren 168
Eva Kramer Dior Van De Rietvenne 168
13 Eline Kuin Prima Donna 167
x Florien Werkhoven Bono NG

 

B paarden proef 4                                                                   Jury bij C: Mevrouw V. Groot-Blom

Rang Ruiter Paard ptn
1 Judith Scheurs Gentleman 202
2 Suzanne Hanraads Zandreé 201
3 Juanne Rours Amaretto 191
4 Carmen Verburg Zebalia 189
5 Willemijn Beek Babel’s Athene 185
6 Tanisha Aaron Tyson 184
7 Hayley Lazell Girasol JF 179
8 Daphne Buis Sir Sheffield 177
Eva Kramer Dior Van De Rietvenne 177
10 Nicole van Esveld Bambino 176
11 Madeleine Dijkstra-de Vink Nucari’s Romeo 173
12 Daisy Ozinga Gonyoux van lange weeren 171
13 Eline Kuin Prima Donna 166
x Florien Werkhoven Bono NG

 

B pony’s proef 1(A/B)                                                  Jury bij C: Mevrouw T. Blom

Rang Ruiter Pony ptn
1 Robin Drewes Presley 209

B pony’s proef 3

Rang Ruiter Pony ptn
1 Charlotte Ordelman Floris 184
2 Jennifer Barlag Stella 170

 

B pony’s proef 2(A/B)                                                  Jury bij C: Mevrouw V. Groot-Blom

Rang Ruiter Pony ptn
1 Robin Drewes Presley 201

B pony’s proef 4

Rang Ruiter Pony ptn
1 Charlotte Ordelman Floris 181
2 Jennifer Barlag Stella 176

 

L1 pony’s proef 7 of 3(A/B)                                         Jury bij C: Mevrouw T. Blom

Rang Ruiter Pony ptn
1 Anna Ferrucci Tcs Powerfull Cody 191

 

 


L1 pony’s proef 8 of 4(A/B)                                         Jury bij C: Mevrouw V. Groot-Blom

Rang Ruiter Pony ptn
1 Anna Ferrucci Tcs Powerfull Cody 189

 

L2 paard proef 11                                                       Jury bij C: Mevrouw T. Blom

Rang Ruiter Paard ptn
1 Shanice ten Broeke Umiro 170

 

L2 paard proef 12                                                       Jury bij C: Mevrouw V. Groot-Blom

Rang Ruiter Paard ptn
1 Shanice ten Broeke Umiro 193

 

Z1 pony’s proef 23                                                      Jury bij C: Mevrouw J.W.J. Noorbergen-van Veen

Rang Ruiter Pony ptn
1 Isabelle Harbers Kendy 213

Z1/ E

Rang Ruiter Pony ptn
1 Anne Kamermans Joy-rider 207
2 Jessie Heymans Beukenoord’s Komeet 205

 

Z1 pony’s proef 24                                                      Jury bij C: De heer M. Woudstra

Z1/D  (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony ptn
1 Isabelle Harbers Kendy 199

Z1/E  (2 combinaties)

Rang Ruiter Pony ptn
1 Anne Kamermans Joy-rider 206
2 Jessie Heymans Beukenoord’s Komeet 204

 

Z1 paarden proef 23                                                    Jury bij C: Mevrouw J.W.J. Noorbergen-van Veen

Rang Ruiter Paard ptn
1 Pauline Leffelaar Sulaatik’s Vingino 216
2 Julia Groenhart First Barrichello 213
3 Janna Selier Verona 207
4 Anouk van Wijk Checkpoint 206
5 Demi Kruyswijk Daimler B 204
6 Colinda Eigenhuis Ga’zoo 202
7 Wendy Fenne Nance 198
8 Caroline van der Vecht Svin 197
9 Wendy Fenne Lady Van Soffelt 195
10 Melanie van Haaften Batman 192
11 Minoek van Serveen Zotirco 190
12 Laura Kool Sereno 189
13 Orpa Bisschop Cane 186
x Stephanie Hekelen Black Berry NG

 

Z1 paarden proef 24                                                    Jury bij C: De heer M. Woudstra

Rang Ruiter Paard ptn
1 Pauline Leffelaar Sulaatik’s Vingino 231
2 Anouk van Wijk Checkpoint 227
3 Julia Groenhart First Barrichello 220
4 Janna Selier Verona 218
5 Demi Kruyswijk Daimler B 208
6 Minoek van Serveen Zotirco 204
7 Colinda Eigenhuis Ga’zoo 201
8 Melanie van Haaften Batman 200
Caroline van der Vecht Svin 200
10 Wendy Fenne Nance 196
11 Wendy Fenne Lady Van Soffelt 195
12 Laura Kool Sereno 192
13 Orpa Bisschop Cane 190
x Stephanie Hekelen Black Berry NG

 

Z2 paarden proef 27                                                    Jury bij C: Mevrouw J.W.J. Noorbergen-van Veen

Rang Ruiter Paard ptn
1 Sumisha Lemmens Zip 204
2 Mies Smit Valette 194
3 Maaike van Rijn Equito’s Vjesta 192
4 Petra Harman-Rietsnyder Jolly Joker’s Rebelse 184

 

Z2 paarden proef 28                                                    Jury bij C: De heer M. Woudstra

Rang Ruiter Paard ptn
1 Sumisha Lemmens Zip 214
2 Petra Harman-Rietsnyder Jolly Joker’s Rebelse 211
3 Maaike van Rijn Equito’s Vjesta 209

 

ZZL paarden proef 31                                                 Jury bij C: Mevrouw J.W.J. Noorbergen-van Veen

Rang Ruiter Paard prc. C
1 Nakita de Boer Eastend’s Coen 62,00 217
2 Donna van der Voort Zeb 59,71 209
3 Mariska Krowinkel Agrishippings Aragon 59,43 208
4 Amanda Rijkeboer Balou 58,29 204
5 Pauline Spaan Babette 57,43 201
6 Paulette Kral Daniquette 56,86 199
7 Andrea Blankestein-de Boorder Bribaldi 55,43 194
x Sylvia van ’t Hof-Wafelbakker Wafeltje Vrijw

 

ZZL paarden proef 32                                                 Jury bij C: De heer M. Woudstra

Rang Ruiter Paard prc. C
1 Amanda Rijkeboer Balou 63,43 222
2 Donna van der Voort Zeb 61,14 214
3 Nakita de Boer Eastend’s Coen 60,29 211
4 Mariska Krowinkel Agrishippings Aragon 60,00 210
5 Pauline Spaan Babette 59,71 209
6 Paulette Kral Daniquette 59,43 208
7 Sylvia van ’t Hof-Wafelbakker Wafeltje 56,57 198
x Andrea Blankestein-de Boorder Bribaldi Vrijw

 

L1 paarden proef 7                                                     Jury bij C: Mevrouw J.A.M. Kempen

Rang Ruiter Paard ptn
1 Berber Kapitein Zilte 207
2 Laura Roest Embrace 195
3 Willem Leurs Sjerp H 188
4 Gina Langerak Pieter 187
5 Roos Bentinck Doma Remolon V 184
6 Stacey Boon Elvis 183
7 Nadege Telussa Raffia Van De Loodijk 182
8 Nicole Baumberger Camillo 179
9 Caroline Rohling Memel 170
10 Sander de Ridder Bariloche 168

 

L1 paarden proef 8                                                     Jury bij C: Mevrouw M.S. van Dongen

Rang Ruiter Paard ptn
1 Laura Roest Embrace 197
2 Willem Leurs Sjerp H 190
3 Berber Kapitein Zilte 187
  Nadege Telussa Raffia Van De Loodijk 187
5 Roos Bentinck Doma Remolon V 186
6 Gina Langerak Pieter 181
Stacey Boon Elvis 181
8 Nicole Baumberger Camillo 178
9 Caroline Rohling Memel 174
10 Sander de Ridder Bariloche 169

 

M1 paarden proef 15                                                   Jury bij C: Mevrouw J.A.M. Kempen

Rang Ruiter Paard ptn
1 Eva Olie Special Edition 191
2 Monique Hijdra Dirigent 187
3 Fenna Haarmans Tom 180
4 Diane Dros Dylano 178
5 Denise van Reeuwijk Cyrano 177
6 Petra de Jong-Oudendijk Favory Szeles 175
7 Eva Meester Pjotter Fan ’t Wallestein 174
x Laura Van Wayjen Zodine NG
Wieke Schrama (HC) Zorro 172

 

M1 paarden proef 16                                                   Jury bij C: Mevrouw M.S. van Dongen

Rang Ruiter Paard ptn
1 Monique Hijdra Dirigent 195
2 Petra de Jong-Oudendijk Favory Szeles 182
3 Eva Meester Pjotter Fan ’t Wallestein 180
4 Eva Olie Special Edition 169
5 Diane Dros Dylano 168
6 Denise van Reeuwijk Cyrano 166
x Fenna Haarmans Tom Vrijw
Laura Van Wayjen Zodine NG
Wieke Schrama (HC) Zorro 163

 

L2 paarden proef 11                                                    Jury bij C: Mevrouw I.H. Louwrier-Swaan

Rang Ruiter Paard ptn
1 Kelly Joosten-Speelman Flitz 196
2 Remi Gijsman Evolution 189
  Romy Lourens A La Karla 189
4 Rebecca Peypers Eligia 183
5 Axel Groenveld Equito’s Dirk 179
6 Julie Hoogerwerf Naramunde 177
7 Michelle van Dorth Arezzo 174
8 Janice Peereboom Star 170
9 Nina Vos Partner in crime 169
10 Kik Bliek Valeur 166
x Demi van Nispen Hunk Vrijw
Karlijn de Cleen Bliksem Vrijw
Daniël Sijtsema Twinkel NG

 

L2 paarden proef 12                                                    Jury bij C: Mevrouw M. van Dam

Rang Ruiter Paard ptn
1 Julie Hoogerwerf Naramunde 187
2 Romy Lourens A La Karla 184
3 Axel Groenveld Equito’s Dirk 181
4 Rebecca Peypers Eligia 180
5 Remi Gijsman Evolution 179
Michelle van Dorth Arezzo 179
Kelly Joosten-Speelman Flitz 179
8 Janice Peereboom Star 178
9 Karlijn de Cleen Bliksem 173
10 Nina Vos Partner in crime 171
11 Kik Bliek Valeur 170
12 Demi van Nispen Hunk 166
x Daniël Sijtsema Twinkel NG

 

 

L2 pony’s proef 11 of 7(A/B)                                        Jury bij C: Mevrouw I.H. Louwrier-Swaan

 

L2/A-L2/B  (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony ptn
1 Roxy Hillegers Rotgers Roderik 172

L2/D  (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony ptn
1 Daan Hendrikx Shrek 157

 

L2 pony’s proef 12 of 8(A/B)                                        Jury bij C: Mevrouw M. van Dam

L2/A-L2/B  (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony ptn
1 Roxy Hillegers Rotgers Roderik 170

L2/D  (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony ptn
1 Daan Hendrikx Shrek 175

 

M2 pony’s proef 19 of 15(B)                                        Jury bij C: Mevrouw I.H. Louwrier-Swaan

M2/D  (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony ptn
1 Aimee Meddens Groenraven’s Creekman’s Candor 173

 

M2 pony’s proef 20 of 16)B)                                        Jury bij C: Mevrouw M. van Dam

M2/D  (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony ptn
1 Aimee Meddens Groenraven’s Creekman’s Candor 168

 

M2 paarden proef 19                                                   Jury bij C: Mevrouw I.H. Louwrier-Swaan

Rang Ruiter Paard ptn
1 Susanne Barlag Fideel Sollenburg 189
2 Maaike van Rijn Equito’s Nescio 177
3 Sandra Hijzelendoorn Vel Satis 166
4 Joyce van Os Rinaldo 163
x Brenda Cohen Donnerhall Jr NG

 

M2 paarden proef 20                                                   Jury bij C: Mevrouw M. van Dam

Rang Ruiter Paard ptn
1 Maaike van Rijn Equito’s Nescio 173
2 Susanne Barlag Fideel Sollenburg 171
3 Sandra Hijzelendoorn Vel Satis 159
4 Joyce van Os Rinaldo 153
x Brenda Cohen Donnerhall Jr NG