Uitslagen 18 januari 2015

Uitslagen Kringkampioenschap Noord Holland Zuid  RV Wennekers             18-01-2015

 

Z1 proef 23                                                                             Jury bij C: Mevrouw R.M. Ansems

Rang Ruiter Paard Vader prc. C
1 Anouk van Wijk (Sel) Checkpoint Westpoint 65,59  
2 Laura Kool (Sel) Valencio Kennedy 64,71  
  Shelby Spierenburg (Sel) Bliksem M Flemmingh 64,71  
4 Anouck Gaastra (Sel) Dalia Z Tango 63,24  
5 Stephanie Hekelen (Sel) Black Berry 62,94  
6 Ellen Castelein-Boon (Sel) Zemilion Emilion 62,65  
7 Thanysha Du Prie (Sel) Sir Piccolo Sir Bedo 62,35  
  Laura Jansen (Sel) Max 62,35  
9 Vivianne de Jong (Sel) Zavinko V Hamlet 61,76
Ida van den Berge-Bergshoeff (Sel) Ben Haarlem 61,76
11 Jerney Schelling (Sel) Creator Florencio 61,47
12 Colinda Eigenhuis (Sel) Ga’zoo Ragazzo 61,18
Marjolein Kubbinga (Sel) Filou Fiano 61,18
14 Annette van Keimpema-Klaver (Sel) Avance W Scandic 60,88
Ilse Medenblik (Sel) Taling Van De Oostwal Ielke 382 60,88
Jane Landeweer (Sel) Coco Chanel Oo Seven 60,88
17 Caroline van der Vecht (Sel) Svin Ferro 60,59
Jaimy Hendriks (Sel) Vulana D Now Or Never M 60,59
19 Florence Lisa de Kok (Sel) Sondrio Royal Bravour 60,29
20 Monica Gaastra (Sel) Arlene Rousseau 59,41
21 Nicky Hornby Legend Lauries Crusador Xx 59,12
Romy Pielanen (Sel) Djovi. B Don Jovi 59,12
23 Suzan van Nieuwkoop (Sel) Dijckhoeve’s Ceante San Remo 58,82
24 Orpa Bisschop Cane Careful 58,53
25 Minoek van Serveen (Sel) Zotirco Jazz 57,35
26 Laura Kool (Sel) Karajan Kostolany 090303485 54,71

 

Z1 proef 24                                                                             Jury bij C: Mevrouw Y.C. den Dekker

Rang Ruiter Paard Vader prc. C
1 Jerney Schelling (Sel) Creator Florencio 65,59  
2 Shelby Spierenburg (Sel) Bliksem M Flemmingh 65,00  
3 Monica Gaastra (Sel) Arlene Rousseau 64,12  
4 Ellen Castelein-Boon (Sel) Zemilion Emilion 63,82  
5 Anouk van Wijk (Sel) Checkpoint Westpoint 62,94  
6 Anouck Gaastra (Sel) Dalia Z Tango 60,59  
7 Romy Pielanen (Sel) Djovi. B Don Jovi 60,29  
8 Laura Kool (Sel) Karajan Kostolany 090303485 60,00
Jaimy Hendriks (Sel) Vulana D Now Or Never M 60,00
10 Laura Kool (Sel) Valencio Kennedy 59,71
11 Caroline van der Vecht (Sel) Svin Ferro 59,12
12 Thanysha Du Prie (Sel) Sir Piccolo Sir Bedo 58,53
13 Colinda Eigenhuis (Sel) Ga’zoo Ragazzo 58,24
Laura Jansen (Sel) Max 58,24
Marjolein Kubbinga (Sel) Filou Fiano 58,24
16 Jane Landeweer (Sel) Coco Chanel Oo Seven 57,65
17 Ida van den Berge-Bergshoeff (Sel) Ben Haarlem 56,76
18 Vivianne de Jong (Sel) Zavinko V Hamlet 56,47
19 Annette van Keimpema-Klaver (Sel) Avance W Scandic 56,18
Minoek van Serveen (Sel) Zotirco Jazz 56,18
21 Suzan van Nieuwkoop (Sel) Dijckhoeve’s Ceante San Remo 55,88
22 Florence Lisa de Kok (Sel) Sondrio Royal Bravour 55,59
23 Nicky Hornby Legend Lauries Crusador Xx 55,29
24 Stephanie Hekelen (Sel) Black Berry 53,82
25 Ilse Medenblik (Sel) Taling Van De Oostwal Ielke 382 52,65

 

Z2 proef 27                                                                 Jury bij C: Mevrouw A.M. Hansen

Rang Ruiter Paard Vader prc. C
1 Cindy Spaargaren-Bootsma (Sel) Bowi E Krack C 61,18  
2 Charlotte Wagenaar (Sel) Wembley Redford 60,00  
  Lianda Boel (Sel) Waros Saros Van ’t Gestelhof 60,00  
4 Kaylee Gouda (Sel) Don Juan Vivaldi 59,41
Amber den Heyer (Sel) Wandurel Ronaldo 59,41
6 Rosalinde Maarse (Sel) Baloubette M Taloubet K 58,82
7 Wendy Moore (Sel) Winsor Flemmingh 58,53
8 Eveline de Wit (Sel) Chadwick Tango 56,76
9 Petra Harman-Rietsnyder (Sel) Jolly Joker’s Rebelse Romantico 56,47
10 Myrna Keppel Asmir Scandic 53,24
x Selina Jansen (Sel) Mika Vrijw

 

Z2 kur                                                                         Jury bij C: De heer H.R.P. Goudsmit

Rang Ruiter Paard Vader prc. C
1 Amber den Heyer (Sel) Wandurel Ronaldo 67,50  
2 Cindy Spaargaren-Bootsma (Sel) Bowi E Krack C 62,50  
3 Lianda Boel (Sel) Waros Saros Van ’t Gestelhof 61,25  
4 Rosalinde Maarse (Sel) Baloubette M Taloubet K 60,00
5 Eveline de Wit (Sel) Chadwick Tango 59,00
6 Petra Harman-Rietsnyder (Sel) Jolly Joker’s Rebelse Romantico 58,25
7 Kaylee Gouda (Sel) Don Juan Vivaldi 56,25
Selina Jansen (Sel) Mika 56,25
9 Charlotte Wagenaar (Sel) Wembley Redford 55,75
10 Wendy Moore (Sel) Winsor Flemmingh 54,75

 

 

ZZL proef 31                                                                           Jury bij C: Mevrouw A.M. Hansen

Rang Ruiter Paard Vader prc. C
1 Kaylee Gouda (Sel) Reo Van Het Wohlfarthof Riccione 66,00  
2 Pauline Leffelaar (Sel) Bon Ami Tuschinski 65,14  
3 Nakita de Boer (Sel) Eastend’s Coen Sandreo 64,00
4 Inge Broeken-de Breuk (Sel) Cavendish Lord Leatherdale 60,29
5 Romy Pielanen (Sel) Adagio Ronaldo 58,00
6 Pauline Spaan Babette Krack C 56,86

 

 

ZZL Kur                                                                                  Jury bij C: De heer H.R.P. Goudsmit

Rang Ruiter Paard Vader prc. C
1 Pauline Leffelaar (Sel) Bon Ami Tuschinski 70,25  
2 Romy Pielanen (Sel) Adagio Ronaldo 59,25  
3 Inge Broeken-de Breuk (Sel) Cavendish Lord Leatherdale 57,50
4 Nakita de Boer (Sel) Eastend’s Coen Sandreo 57,25
5 Kaylee Gouda (Sel) Reo Van Het Wohlfarthof Riccione 53,75

 

 

Door naar Regiokampioenschappen:

 

Z1 :                                                                                                                                   gemiddeld

1 Shelby Spierenburg (Sel) Bliksem M 23 64,71 65 64,86
2 Anouk van Wijk (Sel) Checkpoint 23 65,59 62,94 64,27
3 Jerney Schelling (Sel) Creator 23 61,47 65,59 63,53
4 Ellen Castelein-Boon (Sel) Zemilion 23 62,65 63,82 63,24
5 Laura Kool (Sel) Valencio 23 64,71 59,71 62,21
1e res Anouck Gaastra (Sel) Dalia Z 23 63,24 60,59 61,92
     2e res Monica Gaastra (Sel) Arlene 23 59,41 64,12 61,77
3e res Thanysha Du Prie (Sel) Sir Piccolo 23 62,35 58,53 60,44

 

 

Z2:                                                                                                                    Gemiddeld

1 Amber den Heyer (Sel) Wandurel 59,41 67,5 63,46
2 Cindy Spaargaren-Bootsma (Sel) Bowi E 61,18 62,5 61,84
3 Lianda Boel (Sel) Waros 60 61,25 60,63
4 Rosalinde Maarse (Sel) Baloubette M 58,82 60 59,41
1e res Eveline de Wit (Sel) Chadwick 56,76 59 57,88
2e res Charlotte Wagenaar (Sel) Wembley 60 55,75 57,88
3e res Kaylee Gouda (Sel) Don Juan 59,41 56,25 57,83

 

ZZL:

gemiddeld
1 Pauline Leffelaar (Sel) Bon Ami 65,14 70,25 67,695
2 Nakita de Boer (Sel) Eastend’s Coen 64 57,25 60,625
3 Kaylee Gouda (Sel) Reo Van Het Wohlfarthof 66 53,75 59,875
4 Inge Broeken-de Breuk (Sel) Cavendish 60,29 57,5 58,895
1e res Romy Pielanen (Sel) Adagio 58 59,25 58,625