Uitslagen Jumping Indoor Aalsmeer 2015

UITSLAGEN JUMPING INDOOR AALSMEER RV WENNEKERS

VRIJDAG 16 OKTOBER 2015

B paarden 1e proef rijstijl
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Frits van Leeuwen Everton Diarado 0 70,0 0 70,0
2 Shannon Bakker Zivanti French Buffet 0 68,5 0 68,5
3 Laura van Velzen Mickey Finn GREY GENTLEMAN 0 66,5 0 66,5
4 Caya de Haas Black Treasure Wittinger VDL 0 73,0 4 73,5
5 Marie- Cecile Meijer Cruisecontrol Ckv Montender 0 75,5 4 73,0
6 Shannon Bakker Elby Salamon 0 66,5 4 66,5

7 Dieuwertje Koorn Esperance Vadim 0 64,5 4 64,5
8 Bianca van der Veek Florence Zavall Vdl 0 71,0 8 71,0
9 Patricia van den Nieuwenhof D’amour Quintender 1 80,0
10 Shannon Ijpeij Goodland vl Cantos 4 68,5
11 Laura Van Wayjen Zodine Tenerife Vdl 4 66,0
12 Myrthe van Steen Breezer Cartano 4 61,5
13 Maxime Aarts Viper Vulkanio 5 71,0
14 Nicole Vemer Easy Boy N Viceroy T. 6 73,0
15 Steffenie van Schagen Umiro Rheinsberg 8 62,0
16 Makay Ong Icatcher Calvaro 9 62,0
17 Esmée van Kalken Zippo French Buffet 10 61,5
x Tessa Berkouwer Ceejee Fan ’t Wallestein Cartier VD Heffinck Uit2
Laura van Velzen Wicked Serenity Guidam Uit2
Carlijn Kok Donna Emilion Uit2
Emile Arnst Cayenne Charakter Uit11
Chayenne van der Ploeg Bo Jangles Uptown Uit1
Liesbeth de Vente Taloucantus K Z Taloubet K Uit11
Daisy de Jong Ziezo Hamlet
Berry Wagenaar (HC) Talou-chellano kz Taloubet K 0
Henri Ruiter (HC) Gletscher Eis B Up To Date 1
Berry Wagenaar (HC) Citta k Tinky Winky 4
Julie Hicks (HC) Elavina Z Calvino Z 4
Sander van Straten (HC) Godinus Burinus W. 4
Henri Ruiter (HC) Francina Clinton 8
Michal Wawrzkiewicz (HC) Crystal II Z Crown Z 8
Arjen van Diepen (HC) Gigolo van de Toekomst Nothing To Lose 95.5428 9
Arjen van Diepen (HC) Gasherbrum Vleut 9
Berry Wagenaar (HC) Whalisco K Z What A Kashmir K 12

B paarden 2e proef rijstijl
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 stijl1
1 Caya de Haas Black Treasure Wittinger VDL 0 78,0
2 Marie- Cecile Meijer Cruisecontrol Ckv Montender 0 77,5
Shannon Bakker Elby Salamon 0 77,5
4 Dieuwertje Koorn Esperance Vadim 0 68,5
5 Shannon Bakker Zivanti French Buffet 0 66,5
6 Myrthe van Steen Breezer Cartano 1 80,0

7 Shannon Ijpeij Goodland vl Cantos 4 73,0
8 Laura van Velzen Mickey Finn GREY GENTLEMAN 4 71,0
9 Makay Ong Icatcher Calvaro 5 71,0
10 Nicole Vemer Easy Boy N Viceroy T. 6 66,5
11 Bianca van der Veek Florence Zavall Vdl 8 75,5
12 Patricia van den Nieuwenhof D’amour Quintender 8 68,5
13 Maxime Aarts Viper Vulkanio 9 68,5
14 Steffenie van Schagen Umiro Rheinsberg 14 62,0
x Chayenne van der Ploeg Bo Jangles Uptown Uit2
Laura van Velzen Wicked Serenity Guidam Uit15
Frits van Leeuwen Everton Diarado Uit2
Carlijn Kok Donna Emilion Uit2
Emile Arnst Cayenne Charakter Uit2
Esmée van Kalken Zippo French Buffet Uit2
Tessa Berkouwer Ceejee Fan ’t Wallestein Cartier VD Heffinck Uit2
Daisy de Jong Ziezo Hamlet Uit11
Liesbeth de Vente Taloucantus K Z Taloubet K Uit11
Laura Van Wayjen Zodine Tenerife Vdl
Julie Hicks (HC) Elavina Z Calvino Z 0
Sander van Straten (HC) Godinus Burinus W. 1
Berry Wagenaar (HC) Citta k Tinky Winky 1
Michal Wawrzkiewicz (HC) Crystal II Z Crown Z 4 78,0
Berry Wagenaar (HC) Talou-chellano kz Taloubet K 4
Berry Wagenaar (HC) Whalisco K Z What A Kashmir K 12
BB en B pony’s 1e proef rijstijl
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Pollie Gaasbeek Zonnekamp’s Mervyn Synod Prophet 0 70,5 0 73,0
2 Nadine Rossenaar Dexter du Bois Djamai Du Bois 0 71,0 0 71,0
3 Maxime Karman Abeltje Vader Onbekend 0 64,5 0 64,5

4 Alexandra Schelling Jimmy Jacorde 0 64,0 0 64,0
5 Chanel Boon Rocky Sunday Oleander He. Stb. 0 65,5 Uit12
6 Aurélie Klopper Kantje’s Dino Justice H.r. 4 71,0
7 Lotte Monhemius Glenn van de Zonnehoeve Iltshi Van De Leliaard 4 68,5
8 Rose – Belle Dragt Dave — 4 67,5
9 Quincy Karman Nestar Leco De Goede Ree Now Or Never 9 69,0
10 Lotte Monhemius Verry — 12 69,0
x Britt Langenkamp Soraja Sha Lozio Uit2
BB en B pony’s 2e proef rijstijl
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 stijl1
1 Sepp van Wessel Daisy BB Rocky Grichet 0 74,5
2 Aurélie Klopper Kantje’s Dino Justice H.r. 0 73,0
3 Chanel Boon Rocky Sunday Oleander He. Stb. 0 67,5

4 Maxime Karman Abeltje Vader Onbekend 0 64,5
5 Britt Langenkamp Soraja Sha Lozio 0 64,0
6 Nadine Rossenaar Dexter du Bois Djamai Du Bois 4 71,0
7 Quincy Karman Nestar Leco De Goede Ree Now Or Never 4 69,0
8 Pollie Gaasbeek Zonnekamp’s Mervyn Synod Prophet 4 68,5
9 Alexandra Schelling Jimmy Jacorde 4 64,0
10 Lotte Monhemius Verry — 12 66,5
11 Lotte Monhemius Glenn van de Zonnehoeve Iltshi Van De Leliaard 16 68,5
x Rose – Belle Dragt Dave — Vrijw

L pony’s 1e proef ingebouwde barrage
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Libby Goddard-Watts Cloudy Bay Socks Vader Onbekend 0 70,99 0 42,36
2 Fleur van Oosten Clinckerlandt Darco C Vader Onbekend 0 71,18 4 36,89
3 Marlou van Mil Beemsterhoeve’s Any Moment Aester El Nino 0 69,97 4 46,39

4 Mascha Gijzenberg Wyoming Vaumirpa Washington 4 67,22
5 Fleur van Oosten Jappeloup Onbekend 4 69,25
6 Gino Hagen Summer Woodrow Carisbrooke 4 70,55
7 Fréderique Broadwith Pokerface Arenberg’s Maurits 6 80,53
8 Daphne Komen Do Cardento 8 73,70
9 Sepp van Wessel Daisy BB Rocky Grichet 8 86,90
10 Lilian Bakker Kym Akaya Kantje’s Armando 16 68,58
11 Emmy Goddard-Watts Eazy Decision Vader Onbekend 31 116,70
x Naomi Heeremans Joy — Uit2
Robin Kok Arckelhoeve’s Splash Large Rivers Cleopas NG
Fleur De Boer (HC) Tammy Wynette Flaxman’s Humphrey Uit2

L pony’s 2e proef direct op tijd
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 tijd1
1 Fleur van Oosten Clinckerlandt Darco C Vader Onbekend 0 57,12
2 Marlou van Mil Beemsterhoeve’s Any Moment Aester El Nino 0 60,71
3 Daphne Komen Do Cardento 0 63,59

4 Fréderique Broadwith Pokerface Arenberg’s Maurits 0 68,52
5 Libby Goddard-Watts Cloudy Bay Socks Vader Onbekend 0 73,54
6 Fleur van Oosten Jappeloup Onbekend 4 55,13
7 Gino Hagen Summer Woodrow Carisbrooke 4 66,68
8 Mascha Gijzenberg Wyoming Vaumirpa Washington 4 72,09
9 Emmy Goddard-Watts Eazy Decision Vader Onbekend 4 73,24
10 Lilian Bakker Kym Akaya Kantje’s Armando 12 70,82
x Naomi Heeremans Joy — Vrijw
Robin Kok Arckelhoeve’s Splash Large Rivers Cleopas NG
Fleur De Boer (HC) Tammy Wynette Flaxman’s Humphrey Uit2
L paarden 1e proef ingebouwde barrage
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Tessel van der Schaaf Zidane Jetset-d 0 68,51 0 39,46
2 Franklin Posmus Garola h.k. Arezzo VDL 0 72,93 2 51,78
3 Nicole Balla Quidam De Courlees Hornet Rose 0 68,27 4 40,19
4 Samantha Han Cieni Wittinger VDL 0 64,73 4 42,47
5 Shanya Talsma Camelot Queen Vaillant 0 66,22 4 44,30
6 Elles Veldt Brown Sugar Verdi 0 69,25 8 44,33
7 Sander van Straten Fendi Hamlet 0 73,02 16 47,17
8 Shannon Bakker Dazzle Boy Ufo 0 64,33 Uit12
Michal Wawrzkiewicz Argus Z Argentinus 0 70,04 Uit12
10 Claudia Kos Fiona HL Numero Uno 1 74,53
11 Maud van Weeren Dulona ZAPATERO 1 75,09
12 Pieternel Kerbert Elisabelle S Cardento 2 81,77

13 Daniëlle Bakker Wayne Indoctro 4 64,28
14 Lisa Bosveld Cleopatra Unaniem 4 66,20
15 Sophie van der Werff Donna Clinton W Clinton II 4 67,30
16 Joley Maarse Epress M Versace Of Esbi 4 68,35
17 John Maarse Fristy DDM Versace Of Esbi 4 70,14
18 Michal Wawrzkiewicz Ferrari B Arizona 4 71,43
19 Marco Sas Fontainebleau HL Singapore 4 72,70
20 Lizzy de Gooijer fellini Cantos 4 73,60
21 Cheryl Sjouke Peu Blanche B Peter Pan 4 73,65
22 Koen Pompert Amaretto Tampa 4 73,70
23 Mark van der Stouw Excellent FH Verdi 5 74,55
24 Marloes Postema Zamber Sam R 5 74,95
25 Lizzy de Gooijer Ti Amo Z Twisther 5 77,49
26 Joley Maarse Versace Karandasj 6 78,74
27 Victoria van Breemen Edelweis Zapatero Vdl 6 79,30
28 Sophie van der Werff D’argentina W Argentinus 6 80,35
29 Sander van Straten Emilio Tygo 6 80,51
30 Kim Molenaars Abercrombie Niagara 8 66,99
31 Jessica Bruin Fynata Sam R 8 69,89
32 Michal Wawrzkiewicz Grandioso b Vader Onbekend 8 70,13
33 Anouk van Wijk Checkpoint Westpoint 9 75,32
34 Franklin Posmus Fadadine Lucky Boy 9 75,68
35 Franklin Posmus Carcassonne Cardento 10 79,24
36 Raschel van Rijn Zaporro G. Solitair 12 68,02
37 Kelly Teeuwsen Zi Zandtiago Caricello 12 68,43
38 Anna Geldermans Eblesse Th Zapatero Vdl 12 72,70
39 Marco Sas Emilie Hl Lux 12 86,20
40 Mark Hoogenraat Feyenoord Cartino Z 14 78,88
41 Anna van Prooijen Enjoy Tygo 14 80,75
42 Sophie Postma Golden Whisper Vittorio 15 82,04
43 Michal Wawrzkiewicz Toulouse B Toulon 20 89,70
x Melissa Taal Fiero — Uit2
Nina Jansen Ferome Carambole Uit2
Jessica Bruin Cerise Wittinger VDL Uit11
Paul Groot Dommelsch B Vingino Uit2
Lotje van Walsem D’amour Atlantic Vrijw
Marloes Remmerswaal Accompli Lucky Boy NG
Ger-john Remmerswaal Bobbert Goodtimes NG
Birgit Faaij Drievliets Denver Vaillant NG
Anna Geldermans (HC) Robby’s Z-ulisina Rupert R. (r. Subertha 56) 0 68,57
UITSLAGEN ZATERDAG 17 OKTOBER 2015

M pony’s 1e proef met ingebouwde barrage
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Marloes Postema Macho Le Matsjo 0 61,40 0 26,43
2 Bo Notting Zeus — 0 69,03 0 31,60

3 Jelske Dekkers Bon Amie Indoctro 0 71,81 0 32,81
4 Quincy Karman Casper Nieuwmoeds Patrick 0 67,67 0 33,83
5 Shannon Bakker Koen King Kadanz 0 67,64
6 Lilian Bakker Rocky — 16 71,63

Z pony’s 1e proef met ingebouwde barrage
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Marloes Postema Carthina Z Carthino Z 0 64,45 0 27,62
2 Jelske Dekkers Orchid’s Isa Kanshebber 0 67,25 0 31,48

3 Lily Engelsman Batman Horeb Bob 0 69,73 0 34,05
4 Shannon Bakker Koen King Kadanz 0 67,52 4 28,61
5 Caya de Haas Zenzi Boy Zodiak 1 74,63
6 Lily Engelsman Crunsh — 12 85,40

ZZ pony’s 1e proef met ingebouwde barrrage
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 tijd1
1 Kirsten Duijvestijn Beresteins Little Diva Faldo 4 66,45

2 Julia Engelsman Dsquared Hay Guy 7 80,41
M pony’s 2e proef direct op tijd
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 tijd1
1 Bo Notting Zeus — 0 56,16
2 Lily Engelsman Batman Horeb Bob 1 75,21

3 Quincy Karman Casper Nieuwmoeds Patrick 4 62,04
4 Marloes Postema Macho Le Matsjo 4 67,28
5 Jelske Dekkers Bon Amie Indoctro 4 69,02
6 Lilian Bakker Rocky — 12 68,21
Z pony’s 2e proef direct op tijd
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 tijd1
1 Marloes Postema Carthina Z Carthino Z 0 52,81

2 Lily Engelsman Crunsh — 0 54,58
3 Caya de Haas Zenzi Boy Zodiak 0 63,33
4 Jelske Dekkers Orchid’s Isa Kanshebber 4 63,14
ZZ pony’s 2e proef direct op tijd
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 tijd1
1 Julia Engelsman Dsquared Hay Guy 8 68,42

2 Kirsten Duijvestijn Beresteins Little Diva Faldo 12 66,72
L paarden zaterdag 1e proef met ingebouwde barrage
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Maud Woestenburg Sjanne Natal 0 58,86 0 33,08
2 Chantal Koopman Denver Berlin 0 59,19 0 36,31
3 Lisette Vrijbloed Sir Potato Monaco 0 58,14 0 37,73
4 Sonja van der Berg Esprit Velvet Indoctro 0 57,43 0 37,97
5 Arjen van Diepen Goddess Taonga Boss VDL 0 65,61 0 39,99
6 Delphine Klopper Fenn 0 66,24 0 44,32
7 Nadine Duijvestijn Viva Las Vegas Bs Venitano Bs 0 61,62 0 47,72
8 Kirsten Duijvestijn Opium De Roglys Flipper D’elle 0 62,22 3 50,11

9 Arjen van Diepen Guan GJB Namelus R 0 66,54 04 42,7
10 Jantina Vos Akkefietje Solitair 0 57,99 4 43,89
11 Malin Vikstrom Dubhay MBF Lupicor 0 64,94 4 51,25
12 Amber Struyk Bisou Numero Uno 0 63,71 8 38,25
13 Jeroen Vogel D.Lontana Cardento 0 57,53 8 41,22
14 Julie Hicks firefly a.s. Ultimo 0 65,29 8 48,30
15 Malin Vikstrom Candelly MBF Z Candillo Z 01 65,45
16 Eva Van Duin Feline Spartacus 04 59,53
17 Richard van Zaanen Dollywood Vader Onbekend 4 59,71
18 Lisa Geusebroek Urame Orame 4 62,93
19 Carry Huis In ’t Veld-Engelsman Flo jo Clinton 4 64,09
20 Max de Mol Cancona Cancara Z 4 64,56
21 Espen Wielunski Chathago Chacco-Blue 4 65,72
22 Espen Wielunski Garizona Arizona 8 66,81
23 Richard van Zaanen Talent Toulon 8 67,08
24 Fleur de Geer U-be Quick Z Call Quick Z 9 70,08
25 Amber Struyk Ziggitoo Concorde 9 70,78
26 Sonja van der Berg El Condor-pasa 13 72,26
27 Kim de Borst Febo’s Apollo Tjungske 15 77,04
28 Malin Vikstrom Cassany MBF Z Candillo Z 16 65,27
29 Max de Mol Enjoy Vleut 30 107,66
x Kim de Borst Febo’s Fendi Arko3 Uit2
Jessy Koster unanique lady Koss Vrijw
Nina Jansen Ferome Carambole Vrijw
William Grollé Fausto BB Indorado NG
Ger-john Remmerswaal Bobbert Goodtimes NG
Anna Geldermans (HC) Eblesse Th Zapatero Vdl 16 66,96
Marloes Remmerswaal (HC) Garonette V Indoctro 16 83,34
Kim de Borst (HC) Febo’s Zamiro Casa Grande V Uit2
M paarden 1e proef met ingebouwde barrage
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Erica Dijkshoon Herta Vd Bisschop Dulf VD Bisschop 0 65,24 0 31,56
2 Kim Hoogenraat Watermill Etoile Ukato 0 66,26 0 32,02
3 Henri Ruiter Estrella B Namelus R 0 65,74 0 32,28
4 Marco Sas Cukuta HL Carthago 2100219 87 0 65,84 0 34,28
5 Ben Agterberg Be Gentle Gentleman 0 62,37 0 35,39
6 Victoria van Breemen Ezra Van W Diarado 0 63,83 0 35,98
7 Franka van der Louw Freek Unaniem 0 68,98 0 37,75
8 Mark Hoogenraat All Inclusive Rupert R. (r. Subertha 56) 0 64,05 4 32,01
9 Eva Van Duin Society’s Cash L’esprit 0 63,20 4 33,83
10 Joyce Vogel-van der Velden Beauty Vdl Sheraton 0 62,65 4 35,47
11 Shannon Ijpeij M’s First Vleut Vleut 0 62,91 8 36,03

12 Elizabeth Molenkamp Esperanza Mk Diamant De Semilly 0 60,43 8 36,96
13 Lizzy de Gooijer Chynela Unaniem 0 64,04 Uit11
Renate Beuving El-Volda Marius 0 67,02 Uit12
15 Marieke Houtman Evoque Up To Date 1 71,33
16 Raschel van Rijn Zaporro G. Solitair 4 61,05
17 Richard van Zaanen Wannahave Grace K Voltaire 4 63,06
18 Mark Hoogenraat Elvis-zeldenrust Vdl Wittinger 4 64,35
19 Richard van Zaanen Cleopatra Unaniem 4 64,58
20 Delphine Klopper Dollards Elleluja VDK Indoctro 4 64,73
21 Iris de Boer Damasco Di Villa Lori Corland 4 65,14
22 Mark Mul Levade’s Q Quicksilber 4 66,46
23 Amber Struyk Edokitoo Jodokus 5 70,56
24 Desiree van der Veek Agrio’s Corneel Cristallo I 8 66,49
25 Annemieke de Vries Bizzy Beau Nassau 8 67,84
26 Iris de Boer Anastasia Tenerife Vdl 8 68,09
27 Franklin Posmus Elan Namelus R 8 68,20
28 Henri Ruiter Wadja KZ What A Kashmir K 9 72,36
29 Rony van der Molen E. Fiolita D. N. Nabab De Reve 11 78,14
30 Julie Hicks Sauvignon Nintender 12 62,67
31 Nina Jansen Corrado Van De Eenhoorn Indorado 12 68,38
32 Kim de Borst Febo’s Diamond Dante Douglas 12 82,39
33 Henri Ruiter Anka Colman 13 69,42
34 Jessy Koster Wiseguy Nabab De Reve 16 84,52
35 Robin van der Reijden Everytimes Londontimes 17 69,26
x Eva Van Duin Society’s Fellow Azteca Vdl Uit1
Claudia Kos Elite HL Calato 2100381 87 Uit1
Koen van Vulpen Wbs Amarilla Silverstone Uit1
Anna Geldermans Robby’s Z-ulisina Rupert R. (r. Subertha 56) Uit1
Marieke Houtman Vanquish Cassini I Uit1
Dannique Lubberts L’ Equus Toklahoma W Calvados Uit1
Karen van Daal S.m.r. Barianta Ovidius Uit1
Kim Oudshoorn Sweet Temptation Oswin Vrijw
Jeanice van der Spek Clark Kent Cartano NG
Rebecca de Ruiter Chanel Vincenzo NG
Carry Huis In ’t Veld-Engelsman Flo jo Clinton NG
Chenna van de Spek Da Silvo Orion V NG
Jeanice van der Spek Air Force One Z Asca Z NG
Kim Hoogenraat (HC) Ajax Contender 1 69,15
Megan Laseur (HC) especially for you Calvaro 6 5 69,11
Espen Wielunski (HC) First Classe Classe 9 71,81
Espen Wielunski (HC) Carpion Cartogran 12 68,24
M paarden 2e proef direct op tijd
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1
1 Erica Dijkshoon Herta Vd Bisschop Dulf VD Bisschop 0 52,93
2 Richard van Zaanen Cleopatra Unaniem 0 57,79
3 Elizabeth Molenkamp Esperanza Mk Diamant De Semilly 0 57,81
4 Kim Hoogenraat Watermill Etoile Ukato 0 58,90
5 Henri Ruiter Estrella B Namelus R 0 59,34
6 Franklin Posmus Elan Namelus R 0 59,93
7 Emmelie Melssen Al Paccio Carpaccio 0 62,70
8 Julie Hicks Sauvignon Nintender 0 63,12
9 Franka van der Louw Freek Unaniem 0 63,26
10 Marco Sas Cukuta HL Carthago 2100219 87 0 65,41
11 Amber Struyk Edokitoo Jodokus 0 66,44

12 Joyce Vogel-van der Velden Beauty Vdl Sheraton 4 58,27
13 Shannon Ijpeij M’s First Vleut Vleut 4 58,64
14 Renate Beuving El-Volda Marius 4 60,75
15 Mark Hoogenraat Elvis-zeldenrust Vdl Wittinger 4 61,71
16 Robin van der Reijden Everytimes Londontimes 4 61,88
17 Iris de Boer Damasco Di Villa Lori Corland 4 61,98
18 Victoria van Breemen Ezra Van W Diarado 4 62,05
19 Delphine Klopper Dollards Elleluja VDK Indoctro 4 62,75
20 Lizzy de Gooijer Chynela Unaniem 4 65,40
21 Marieke Houtman Evoque Up To Date 4 66,16
22 Mark Mul Levade’s Q Quicksilber 4 66,34
23 Rony van der Molen E. Fiolita D. N. Nabab De Reve 4 66,75
24 Henri Ruiter Wadja KZ What A Kashmir K 4 68,82
25 Mark Hoogenraat All Inclusive Rupert R. (r. Subertha 56) 7 80,52
26 Henri Ruiter Anka Colman 8 59,09
27 Annemieke de Vries Bizzy Beau Nassau 8 60,98
28 Iris de Boer Anastasia Tenerife Vdl 8 61,29
29 Kim Oudshoorn Sweet Temptation Oswin 8 61,44
30 Richard van Zaanen Wannahave Grace K Voltaire 8 62,70
31 Kim de Borst Febo’s Diamond Dante Douglas 8 64,50
32 Desiree van der Veek Agrio’s Corneel Cristallo I 8 68,82
33 Ben Agterberg Be Gentle Gentleman 12 58,04
34 Eva Van Duin Society’s Cash L’esprit 13 71,79
35 Jessy Koster Wiseguy Nabab De Reve 14 106,32
36 Raschel van Rijn Zaporro G. Solitair 16 62,93
37 Claudia Kos Elite HL Calato 2100381 87 24 84,00
x Nina Jansen Corrado Van De Eenhoorn Indorado Uit1
Anna Geldermans Robby’s Z-ulisina Rupert R. (r. Subertha 56) Uit1
Koen van Vulpen Wbs Amarilla Silverstone Uit1
Dannique Lubberts L’ Equus Toklahoma W Calvados Uit1
Rebecca de Ruiter Chanel Vincenzo NG
Jeanice van der Spek Air Force One Z Asca Z NG
Megan Laseur especially for you Calvaro 6 NG
Chenna van de Spek Da Silvo Orion V NG
Marieke Houtman Vanquish Cassini I NG
Eva Van Duin Society’s Fellow Azteca Vdl NG
Jeanice van der Spek Clark Kent Cartano NG
Mitch Laseur (HC) Amarilla Nintender 0 65,84
Kim Hoogenraat (HC) Ajax Contender 0 68,88
Ben Agterberg (HC) Big Ben Quo Vados I 4 66,85

Z paarden 1e proef met ingebouwde barrage
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Kim Hoogenraat Camilly Z Crown Z 0 63,51 0 27,90
2 Lizzy de Gooijer M’s Massimo Massimo 0 67,01 0 30,56
3 Amber Struyk Ebonitoo Numero Uno 0 64,84 0 30,57
4 Arjen van Diepen Lloyd — 0 64,35 0 31,00
5 Franklin Posmus Easy H Numero Uno 0 66,64 0 33,55
6 Remco Ruyzing Donna Kelly Vigaro 0 66,71 0 34,19
7 Kim Hoogenraat Contessa Contendro Il 0 66,94 0 34,27
8 Sander van Straten Beauvais Dollar De La Pierre 0 60,00 4 27,70
9 Max de Mol Clapello Clearway 0 64,54 4 29,99
10 Robin van der Reijden Abby T Argentinus 0 63,10 4 30,63

11 Katinka Ruckert Click & Cash Ukato 0 61,92 4 31,22
12 Kim de Borst Febo’s Cazcade Carolus II 0 64,84 4 32,88
13 Delphine Klopper Abigaïl Quattro 0 65,56 4 33,60
14 Renate Beuving Especiale Numero Uno 0 64,68 8 34,11
15 Renate Beuving Enfant Zapatero Vdl 0 66,95 12 32,95
16 Lisa Dol Crazy 4u Grace Landlord 4 59,01
17 Shannon Ijpeij M’s Taloubet 2 K Z Taloubet K 4 60,07
18 Victoria van Breemen Donna Karla Eurocommerce Toulouse 4 60,58
19 Kim de Borst Febo’s L’argentina Heartbreaker 4 61,83
Svenja Breiter Chauffeur-heinrich Catoki 4 61,83
21 Marsha Spronk Cointreau Unaniem 4 62,37
22 Marco Sas eliane HL Numero Uno 4 62,62
23 Marianne Spelling Cover Girl Artani 4 63,86
24 Brian Kommers Twist Her Z Twisther 4 63,97
25 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I 4 64,29
26 Natasja Winninghoff Cartina W Cartano 4 65,35
27 Wout Jan van der Schans Zlatan Hold Up Premier 4 66,13
28 Ben Agterberg Big Ben Quo Vados I 4 67,28
29 Amber Struyk Chippitoo Tolan R 4 68,32
30 Renate Beuving Desteny Numero Uno 5 71,18
31 Jessy Koster Captain Clever Con Air 6 76,63
32 Wilma de Bruijn-Roks Cognac Z Contender 8 62,92
33 Marianne Spelling Contendro Junior Contendro 8 65,32
34 Nina Jansen Braveheart Van De Eenhoorn Berlin 8 67,86
35 Claudia Kos Dustin van Schore Quasimodo Z 9 71,71
36 Franka van der Louw Denver Cantos 10 73,12
37 Wout Jan van der Schans Dimaggio Sir Shutterfly 12 62,45
38 Brian Hellemons Cupfighter Z Casino 12 65,23
39 Franklin Posmus Elkograaf Wietvot 18 89,44
x Kim Oudshoorn Atlanta Quite Easy 958 Vrijw
Renate Beuving Dididanga Sw Zento NG
Hans Van Kalsbeek Bo-chin N Chin Chin NG
Jeanice van der Spek Wiseguy Indoctro NG
Danielle Kok Zeeland W Hornet Rose NG
Mark Hoogenraat All Inclusive Rupert R. (r. Subertha NG
Natasja Winninghoff (HC) Celtic W Carthago Z Uit1

ZZ paarden 1e proef met ingebouwde barrage
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Wout Jan van der Schans Caapverdi Verdi 0 67,18 0 28,80
2 Delphine Klopper Abigaïl Quattro 4 62,41

3 Wout Jan van der Schans A.vaantje R Carinjo 5 69,79
4 Renate Beuving Desteny Numero Uno 8 67,42
5 Marco Sas Colorado Carolus II 12 62,86
6 Franklin Posmus So It Be Tadmus 15 95,45
x Marieke de Bart Champagne Z Chellano Z NG
Henri Ruiter Coblesse Th Chin Chin NG
Renate Beuving Berona Royal Star NG

Nationaal 1.40 met barrage achteraf
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Wout Jan van der Schans Caapverdi Verdi 0 64,45 0 30,91
2 Kim Hoogenraat Brouwers Top Gun Hamlet 0 65,41 4 32,51

3 Franklin Posmus So It Be Tadmus 0 65,59 8 35,75
4 Wout Jan van der Schans A.vaantje R Carinjo 4 65,33
5 Martijn Verpoort Hermione De La Pomme Nabab De Reve 4 68,97
6 Renate Beuving Berona Royal Star 5 69,06
7 Max van de Poll Dubaii Canturano 18 75,63
x Hans Van Kalsbeek Chelsea Royalty Clinton NG

UITSLAGEN FINALES ZONDAG 18 OKTOBER 2015

Beker van Aalsmeer Finale Pony’s
Rang Ruiter Pony Vader sptn1 stijl1
1 Fréderique Broadwith Pokerface Arenberg’s Maurits 0 77,0
2 Aurélie Klopper Kantje’s Dino Justice H.r. 0 75,0
3 Marlou van Mil Beemsterhoeve’s Any Moment Aester El Nino 0 73,5
4 Quincy Karman Casper Nieuwmoeds Patrick 0 73,0
Marloes Postema Carthina Z Carthino Z 0 73,0
Kirsten Duijvestijn Beresteins Little Diva Faldo 0 73,0

7 Alexandra Schelling Jimmy Jacorde 0 73,0
Daphne Komen Do Cardento 0 73,0
9 Libby Goddard-Watts Cloudy Bay Socks Vader Onbekend 0 72,5
10 Maxime Karman Abeltje Vader Onbekend 0 70,5
11 Lotte Monhemius Glenn van de Zonnehoeve Iltshi Van De Leliaard 0 70,0
12 Gino Hagen Summer Woodrow Carisbrooke 4 75,0
13 Britt Langenkamp Soraja Sha Lozio 5 70,5
14 Chanel Boon Rocky Sunday Oleander He. Stb. 8 70,5
Marloes Postema Macho Le Matsjo 8 70,5
16 Mascha Gijzenberg Wyoming Vaumirpa Washington 14 70,5
17 Nadine Rossenaar Dexter du Bois Djamai Du Bois 17 68,5
x Pollie Gaasbeek Zonnekamp’s Mervyn Synod Prophet Uit2
Bo Notting Zeus — Uit12
Fleur van Oosten Jappeloup Onbekend NG
Lily Engelsman Crunsh — NG
Julia Engelsman Dsquared Hay Guy NG
FINALE B paarden met barrage achteraf
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 stijl1
1 Patricia van den Nieuwenhof D’amour Quintender 0 74,5
2 Shannon Bakker Zivanti French Buffet 0 73,5
3 Makay Ong Icatcher Calvaro 0 72,5

4 Nicole Vemer Easy Boy N Viceroy T. 0 71,5
5 Shannon Bakker Elby Salamon 4 71,0
6 Marie- Cecile Meijer Cruisecontrol Ckv Montender 4 70,0
7 Dieuwertje Koorn Esperance Vadim 4 69,0
8 Shannon Ijpeij Goodland vl Cantos 4 66,5
9 Laura van Velzen Mickey Finn GREY GENTLEMAN 4 64,0
10 Bianca van der Veek Florence Zavall Vdl 8 81,0
11 Maxime Aarts Viper Vulkanio 8 62,0
12 Esmée van Kalken Zippo French Buffet 8 61,5

FINALE M paarden met barrage achteraf
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Franka van der Louw Freek Unaniem 0 63,12 0 36,11
2 Erica Dijkshoon Herta Vd Bisschop Dulf VD Bisschop 0 57,76 0 38,20
3 Amber Struyk Edokitoo Jodokus 0 68,63 0 38,21
4 Ben Agterberg Be Gentle Gentleman 0 62,99 0 40,22
5 Rony van der Molen E. Fiolita D. N. Nabab De Reve 0 63,56 0 40,94
6 Richard van Zaanen Cleopatra Unaniem 0 59,19 4 38,75
7 Franklin Posmus Elan Namelus R 0 65,92 4 39,69

8 Marco Sas Cukuta HL Carthago 2100219 87 0 66,89 8 38,48
9 Mark Hoogenraat All Inclusive Rupert R. (r. Subertha 56) 0 63,57 18 63,98
10 Shannon Ijpeij M’s First Vleut Vleut 0 62,44 Uit11
11 Joyce Vogel-van der Velden Beauty Vdl Sheraton 4 61,18
12 Claudia Kos Elite HL Calato 2100381 87 4 63,60
13 Victoria van Breemen Ezra Van W Diarado 4 64,48
14 Delphine Klopper Dollards Elleluja VDK Indoctro 4 66,08
15 Robin van der Reijden Everytimes Londontimes 4 66,95
16 Lizzy de Gooijer Chynela Unaniem 4 70,04
17 Raschel van Rijn Zaporro G. Solitair 8 62,19
18 Mark Hoogenraat Elvis-zeldenrust Vdl Wittinger 8 63,90
19 Richard van Zaanen Wannahave Grace K Voltaire 8 63,94
20 Henri Ruiter Estrella B Namelus R 8 65,31
21 Annemieke de Vries Bizzy Beau Nassau 8 65,67
22 Kim Hoogenraat Watermill Etoile Ukato 8 66,17
23 Desiree van der Veek Agrio’s Corneel Cristallo I 8 68,99
24 Henri Ruiter Wadja KZ What A Kashmir K 8 69,34
25 Eva Van Duin Society’s Cash L’esprit 12 66,35
x Renate Beuving El-Volda Marius NG
Marieke Houtman Evoque Up To Date NG
Julie Hicks Sauvignon Nintender NG
Mark Mul Levade’s Q Quicksilber NG

FINALE Z paarden met barrage achteraf
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Kim Hoogenraat Contessa Contendro Il 0 76,57 0 39,25
2 Kim Hoogenraat Camilly Z Crown Z 0 72,43 4 34,70
3 Kim de Borst Febo’s L’argentina Heartbreaker 0 70,61 4 37,70
4 Sander van Straten Beauvais Dollar De La Pierre 0 71,69 7 47,95
5 Victoria van Breemen Donna Karla Eurocommerce Toulouse 0 70,12 8 35,09
6 Lisa Dol Crazy 4u Grace Landlord 4 68,50

7 Wilma de Bruijn-Roks Cognac Z Contender 4 72,34
8 Marco Sas eliane HL Numero Uno 4 73,52
9 Brian Kommers Twist Her Z Twisther 4 75,00
10 Franklin Posmus Easy H Numero Uno 4 76,95
11 Kim de Borst Febo’s Cazcade Carolus II 4 77,10
12 Lizzy de Gooijer M’s Massimo Massimo 4 77,75
13 Amber Struyk Chippitoo Tolan R 5 78,29
14 Robin van der Reijden Abby T Argentinus 8 72,57
15 Remco Ruyzing Donna Kelly Vigaro 8 75,30
16 Shannon Ijpeij M’s Taloubet 2 K Z Taloubet K 12 71,05
17 Arjen van Diepen Lloyd — 12 73,88
18 Amber Struyk Ebonitoo Numero Uno 12 77,24
19 Franklin Posmus Elkograaf Wietvot 13 81,50
20 Claudia Kos Dustin van Schore Quasimodo Z 16 76,85
21 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I 17 78,74
x Ben Agterberg Big Ben Quo Vados I Uit11
Marsha Spronk Cointreau Unaniem NG
Svenja Breiter Chauffeur-heinrich Catoki NG

FINALE ZZ paarden met barrage achteraf
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1
1 Marco Sas Colorado Carolus II 0 76,57

2 Delphine Klopper Abigaïl Quattro 4 73,57
3 Franklin Posmus So It Be Tadmus 4 76,79

FINALE L paarden met barrage achteraf
Rang Ruiter Paard Vader sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Samantha Han Cieni Wittinger VDL 0 65,75 0 35,91
2 Michal Wawrzkiewicz Ferrari B Arizona 0 71,34 0 38,34
3 Kim Molenaars Abercrombie Niagara 0 71,68 0 38,81
4 Sander van Straten Emilio Tygo 0 72,00 0 40,40
5 Malin Vikstrom Dubhay MBF Lupicor 0 75,71 0 43,20
6 Lisa Geusebroek Urame Orame 0 75,42 3 47,84
7 Chantal Koopman Denver Berlin 0 69,47 4 36,31
8 Lisa Bosveld Cleopatra Unaniem 0 71,28 4 43,03
9 Sonja van der Berg Esprit Velvet Indoctro 0 69,67 4 44,47
10 Maud Woestenburg Sjanne Natal 0 70,14 Uit1
Elles Veldt Brown Sugar Verdi 0 74,31 Uit11

12 Lisette Vrijbloed Sir Potato Monaco 0 71,81 Vrijw
13 Delphine Klopper Fenn 1 78,53
14 Shannon Bakker Dazzle Boy Ufo 4 66,22
15 Joley Maarse Epress M Versace Of Esbi 4 69,01
16 Jessica Bruin Fynata Sam R 4 70,50
17 Kelly Teeuwsen Zi Zandtiago Caricello 4 70,78
18 Anouk van Wijk Checkpoint Westpoint 4 74,47
19 Sander van Straten Fendi Hamlet 5 77,63
20 Amber Struyk Bisou Numero Uno 5 77,96
21 Lizzy de Gooijer Ti Amo Z Twisther 5 78,05
22 Malin Vikstrom Candelly MBF Z Candillo Z 6 82,28
23 Eva Van Duin Society’s Fellow Azteca Vdl 7 86,37
24 Michal Wawrzkiewicz Argus Z Argentinus 8 69,97
25 Shanya Talsma Camelot Queen Vaillant 8 70,26
26 Jeroen Vogel D.Lontana Cardento 8 71,13
27 Raschel van Rijn Zaporro G. Solitair 8 74,19
28 Nadine Duijvestijn Viva Las Vegas Bs Venitano Bs 8 75,53
29 Mark van der Stouw Excellent FH Verdi 8 75,68
30 Richard van Zaanen Dollywood Vader Onbekend 9 77,19
31 Lizzy de Gooijer fellini Cantos 9 78,26
32 Joley Maarse Versace Karandasj 10 83,89
33 Marloes Postema Zamber Sam R 12 74,16
34 Richard van Zaanen Talent Toulon 13 93,87
x Daniëlle Bakker Wayne Indoctro Uit12
Kirsten Duijvestijn Opium De Roglys Flipper D’elle Uit2
Nicole Balla Quidam De Courlees Hornet Rose Uit2
Tessel van der Schaaf Zidane Jetset-d Uit2
Cheryl Sjouke Peu Blanche B Peter Pan Vrijw
Jantina Vos Akkefietje Solitair Vrijw
Sophie van der Werff D’argentina W Argentinus NG
Espen Wielunski Chathago Chacco-Blue NG
Espen Wielunski Garizona Arizona NG
Sophie van der Werff Donna Clinton W Clinton II NG
Julie Hicks firefly a.s. Ultimo NG
Pieternel Kerbert Elisabelle S Cardento

UITSLAGEN JUMPING INDOOR AALSMEER RV WENNEKERS