Uitslagen 17 januari 2016

UITSLAGEN Kringkampioenschap Krijng Noord Holland Zuid  RV Wennekers 17-01-2016

 

Z1 proef 23                                                                             Jury bij C: De heer K.R. Heezen

Rang Ruiter Paard Vereniging ptn
1 Roos-sophie van Twisk (Sel) VarioHippiQue’s First Class Kanaal-ruiters, LR de 239
2 Francine Kanselaar (Sel) Vasco Sb Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 237
3 Stephanie Hekelen-van (Sel) Black Berry Aalsmeer, RV 230
4 Donna van der Voort (Sel) Elite Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 225
         
5 Rosalie Kneijber VarioHippiQue’s Vito Slotruiters, RV de 222
6 Claudia Scheeres-Roos (Sel) Biotelli’s Empereur Noord-Hollandse RV 219
7 Janna Selier (Sel) Verona Wennekers, RV 214
8 Anouck Gaastra (Sel) Dalia Z Van Merlen (PSV), RV 212
9 Kiki Loosveld (Sel) Donna Toti Noord-Hollandse RV 211
10 Jaimy Hendriks (Sel) Vulana D Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 207
11 Tessa de Vries (Sel) Echt Wel Aalsmeer, RV 205
12 Jet de Geer (Sel) Da Vinci Noord-Hollandse RV 198
13 Eva Meester Pjotter Fan ’t Wallestein Wennekers, RV 196
  Tessa Berkouwer Ceejee Fan ’t Wallestein Wennekers, RV 196

 

Z1 proef 24                                                                                         Jury bij C: De heer J.M.G. Jansen

Rang Ruiter Paard Vereniging ptn
1 Donna van der Voort (Sel) Elite Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 218
2 Janna Selier (Sel) Verona Wennekers, RV 210
3 Tessa de Vries (Sel) Echt Wel Aalsmeer, RV 209
4 Roos-sophie van Twisk (Sel) VarioHippiQue’s First Class Kanaal-ruiters, LR de 204
         
5 Rosalie Kneijber (Sel) VarioHippiQue’s Vito Slotruiters, RV de 203
6 Jet de Geer (Sel) Da Vinci Noord-Hollandse RV 202
7 Anouck Gaastra (Sel) Dalia Z Van Merlen (PSV), RV 200
8 Francine Kanselaar (Sel) Vasco Sb Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 200
9 Kiki Loosveld (Sel) Donna Toti Noord-Hollandse RV 199
10 Jaimy Hendriks (Sel) Vulana D Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 198
11 Stephanie Hekelen-van (Sel) Black Berry Aalsmeer, RV 195
12 Eva Meester Pjotter Fan ’t Wallestein Wennekers, RV 188
13 Claudia Scheeres-Roos (Sel) Biotelli’s Empereur Noord-Hollandse RV 188
14 Tessa Berkouwer Ceejee Fan ’t Wallestein Wennekers, RV 181

 

 

Naar het regiokampioenschap: 1. Donna van der Voort met Elite

2.Roos-sophie van Twisk met  VarioHippiQue’s First Class

 

 

Z2 proef 27                                                                             Jury bij C: De heer J.M.G. Jansen

Rang Ruiter Paard Vereniging prc. C
1 Kiki van Houten (Sel) Ike Noord-Hollandse RV 67,65 230
2 Jade Oord (Sel) Chireine Bentveld, RV 67,35 229
3 Nars Gottmer (Sel) FBI Noord-Hollandse RV 66,18 225
4 Lianda Boel (Sel) Waros Noord-Hollandse RV 65,88 224
5 Thomas Ilias (Sel) Di Saronno Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 64,12 218
           
6 Shelby Spierenburg (Sel) Bliksem M Bentveld, RV 63,82 217
7 Selina Jansen (Sel) Emy Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 61,47 209
8 Monica Gaastra (Sel) Arlene Van Merlen (PSV), RV 60,00 204
9 Sonja Breure (Sel) Donna Sollenburg Xanthus Spaarnwoude, RV 59,41 202
10 Liza Nouwens (Sel) Veni Vidi Vici Noord-Hollandse RV 59,41 202
11 Kim Heslenfeld (Sel) Ajoux Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 59,12 201
12 Shanna Brasser (Sel) Tibert Bentveld, RV 57,35 195
13 Michel Van Loon (Sel) Convast’s B.p. Bentveld, RV 56,76 193
14 Jane Landeweer (Sel) Coco Chanel Noord-Hollandse RV 56,18 191
15 Eveline de Wit (Sel) Chadwick Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 55,59 189
16 Mascha Brouwer-Klabou (Sel) Brouwers Davinci Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 54,41 185
17 Annemarie Nigten (Sel) Blokland’s Easy Dancer Noord-Hollandse RV 52,35 178

 

Z2 Kur op muziek                                                                   Jury bij C: Mevrouw E.C. Beijer

Rang Ruiter Paard Vereniging prc. C
1 Kiki van Houten (Sel) Ike Noord-Hollandse RV 67,750 67,750
2 Shelby Spierenburg (Sel) Bliksem M Bentveld, RV 66,250 66,250
3 Michel Van Loon (Sel) Convast’s B.p. Bentveld, RV 65,750 65,750
4 Thomas Ilias (Sel) Di Saronno Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 65,000 65,000
5 Nars Gottmer (Sel) FBI Noord-Hollandse RV 63,500 63,500
           
6 Selina Jansen (Sel) Emy Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 63,250 63,250
7 Shanna Brasser (Sel) Tibert Bentveld, RV 62,750 62,750
8 Liza Nouwens (Sel) Veni Vidi Vici Noord-Hollandse RV 62,750 62,750
9 Lianda Boel (Sel) Waros Noord-Hollandse RV 62,500 62,500
10 Sonja Breure (Sel) Donna Sollenburg Xanthus Spaarnwoude, RV 62,250 62,250
11 Jade Oord (Sel) Chireine Bentveld, RV 61,750 61,750
12 Kim Heslenfeld (Sel) Ajoux Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 61,250 61,250
13 Annemarie Nigten (Sel) Blokland’s Easy Dancer Noord-Hollandse RV 61,000 61,000
14 Eveline de Wit (Sel) Chadwick Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 60,750 60,750
15 Monica Gaastra (Sel) Arlene Van Merlen (PSV), RV 60,000 60,000
16 Mascha Brouwer-Klabou (Sel) Brouwers Davinci Haarlemmermeer Ruiters (PSV), RV 57,750 57,750
17 Jane Landeweer (Sel) Coco Chanel Noord-Hollandse RV 52,000 52,000

 

Door naar het regiokampioenschap: 1. Kiki van Houten met Ike

  1. Shelby Spierenburg met Bliksem M

 

 

 

 

 

ZZL proef 31                                                                           Jury bij C: De heer J.M.G. Jansen

Rang Ruiter Paard Vereniging prc. C
1 Kaylee Gouda (Sel) Don Juan Noord-Hollandse RV 72,86 255
2 Jerney Schelling (Sel) Creator Xanthus Spaarnwoude, RV 67,71 237
           
3 Pauline Spaan Babette Bogelscamp, RJV de 66,86 234
4 Wendy Moore (Sel) Winsor Noord-Hollandse RV 65,71 230
5 Danielle Keur (Sel) Dettori Noord-Hollandse RV 62,57 219
6 Anouk van Wijk (Sel) Checkpoint Noord-Hollandse RV 60,86 213
7 Cindy Spaargaren-Bootsma (Sel) Bowi E Wennekers, RV 60,00 210
8 Jet de Geer (Sel) Perugia Noord-Hollandse RV 59,43 208
x Elseliene Bos Oban Goldenway, RV    

 

ZZL kur op muziek                                                                 Jury bij C: Mevrouw E.C. Beijer

Rang Ruiter Paard Vereniging prc. C
1 Jerney Schelling (Sel) Creator Xanthus Spaarnwoude, RV 70,750 70,750
2 Kaylee Gouda (Sel) Don Juan Noord-Hollandse RV 66,250 66,250
           
3 Cindy Spaargaren-Bootsma (Sel) Bowi E Wennekers, RV 66,250 66,250
4 Anouk van Wijk (Sel) Checkpoint Noord-Hollandse RV 65,000 65,000
5 Jet de Geer (Sel) Perugia Noord-Hollandse RV 64,750 64,750
6 Wendy Moore (Sel) Winsor Noord-Hollandse RV 64,250 64,250
7 Danielle Keur (Sel) Dettori Noord-Hollandse RV 59,250 59,250

 

 

Door naar het regiokampioenschap 1.Kaylee Gouda

  1. Jerney Schelling