Uitslag JIA 2016

UITSLAGEN JUMPING INDOOR AALSMEER   Rijvereniging Wennekers       14-16 oktober 2016

 

Vrijdag BB en B paarden 2x rijstijl

BB/P-BB/P, 1e parcours (24 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Laura Van Velzen Gismo P 0 74,0    
2 Lisa Hoogeveen Highlight P 0 69,5    
3 Anita van Malsen Zep P 0 68,5    
4 Willemijn Beek Babel’s Athene P 0 67,0    
  Nina Haak Cornelia P 0 67,0    
6 Steffenie Van Schagen Umiro P 0 66,5    
7 Esmee Kalken Zippo P 0 61,0
8 Anna Geldermans Gaya P 1 75,5
9 Marcia Dominicus Flying Colours P 4 69,5
10 Chantal Van Oosten – Van Oosten Cavallaro Z P 4 69,0
11 Sharon Seixas Quiana P 4 67,5
12 Stacey van der Klei Hariri P 4 66,0
Nicole Vemer Durencio P 4 66,0
14 Nicole Vemer Glowaya in the dark P 4 62,0
15 Bianca van der Veek Guilietta P 8 72,0
16 Petra Harman – Rietsnyder Jolly Joker’s Highness P 8 71,0
17 Tessa De Vries Echt Wel P 11 66,0
18 Wieke Schrama Zorro P 16 61,5
19 Anna Geldermans Hyminka P 19 73,0
x Daisy Ozinga Gonyoux van lange weeren P Uit12
Lindsey Smit Quint P Uit2
Marit Riebandt Gepetto P Uit2
Chayenne Van der Ploeg Bo Jangles P NG
Arjen Van Diepen (HC) Lloyd P 1 0,0
Richard Van Zaanen (HC) Zoe P 14

 

 

BB/P-BB/P, 2e parcours (24 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Dulcie Heikens W Humonia M P 0 81,5    
2 Marcia Dominicus Flying Colours P 0 76,0    
3 Lisa Hoogeveen Hightlight P 0 74,0    
4 Sharon Seixas Quiana P 0 70,0    
5 Anita van Malsen Zep P 0 68,5    
6 Steffanie Van der Kroon Zalina P 0 66,0    
7 Chantal Van Oosten – Van Oosten Cavallaro Z P 1 73,5
8 Steffenie Van Schagen Umiro P 1 69,0
9 Bianca van der Veek Guilietta P 4 72,0
10 Petra Harman – Rietsnyder Jolly Joker’s Highness P 4 71,0
11 Stacey van der Klei Hariri P 4 66,0
12 Marit Riebandt Gepetto P 4 61,5
13 Tessa De Vries Echt Wel P 5 75,0
14 Esmee Kalken Zippo P 8 61,5
15 Anna Geldermans Hyminka P 12 76,0
16 Karen Van Daal Hymolga P 14 66,0
17 Wieke Schrama Zorro P 14 61,5
18 Laura Van Velzen Gismo P 16 67,0
19 Nina Haak Cornelia P 21 67,0
20 Nicole Vemer Glowaya in the dark P 27 62,0
x Lindsey Smit Quint P Uit2
Chayenne Van der Ploeg Bo Jangles P NG
Richard Van Zaanen (HC) Zoe P 4
Delphine Klopper (HC) Clarton Clazou Z P 4
Arjen Van Diepen (HC) Lloyd P 11

 

 

B/P, 1e parcours (39 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Kim Molenaars Abercrombie P 0 80,5 0 80,5
2 Juliette Broadwith Frits P 0 75,5 0 75,5
3 Desiree Van der Veek Hilton P 0 73,5 0 73,5
4 Frederique Schut The Big Ben P 0 7,5 0 70,5
5 Frank Langenkamp D Amour De La Vie Z P 0 71,5 1 71,5
6 Saskia Van de Pieterman Dakota P 0 72,0 2 72,0
7 Merel Groen Fadadine P 0 71,0 2 71,0
8 Lilian Bakker M’s Taloubet 2 K Z P 0 71,5 Uit12  
9 Irah Vlaanderen Tyson P 1 74,5
10 Karen Van Daal Heroniki P 4 75,5
11 Shannon Bakker Gucci Bamboo P 4 73,5
12 Stefanie Deckers Amos P 4 71,5
13 Lilian Bakker Baileys P 4 68,5
14 Steffanie Van der Kroon Zalina P 4 68,0
15 Karen Van Daal Hymolga P 4 66,0
16 Robine Schmetz Telina P 4 65,0
17 Esther Abrahim Florano P 4 63,5
18 Kim Klinge Butterfly P 5 68,0
19 Dulcie Heikens W Humonia M P 8 72,5
Daphne Lamberts Bontendro P 8 72,5
21 Britt Langenkamp Fausto P 8 67,5
22 Lauri De Goeij Ufo P 9 64,5
23 Arjen Van Diepen Pompidou P 10 66,5
24 Annebel Hendrix Fee P 12 67,0
25 Kelly Tieken Lasino’s Boy P 12 63,5
26 Louise Hofman Hofstedes Thiefe P 19 70,5
x Louise Hofman Hofstede’s Forlando P Uit2
Jonna Balk Swarovski P Uit11
Janis Heemskerk Vera Elmi R P Uit2
Laura Holt Casanova P Uit11
Sepp Van Wessel Eminco Blue P NG
Sammy Catshoek Jolly Jumper P NG
Glenn Knoester (HC) Gigybalia P 0
Franklin Posmus (HC) Hoberlina P 0
Christa Hogendoorn (HC) Harmke d P 0
Nicole Balla (HC) Quidam De Courlees P 0
Raschel Van Rijn (HC) Zaporro G. P 4
Glenn Knoester (HC) Golden Times P 4
Maikel Posmus (HC) Ain’t No Secret P 4
Delphine Klopper (HC) Clarton Clazou Z P 8
Christa Hogendoorn (HC) Harmoline De Muze P 12

 

 

B/P, 2e parcours (35 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Kim Molenaars Abercrombie P 0 80,5    
2 Anna Geldermans Gaya P 0 77,5    
3 Louise Hofman Hofstedes Thiefe P 0 77,0    
4 Lilian Bakker M’s Taloubet 2 K Z P 0 76,0    
5 Juliette Broadwith Frits P 0 75,5    
6 Kim Klinge Butterfly P 0 75,0    
7 Saskia Van de Pieterman Dakota P 0 72,0    
8 Frank Langenkamp D Amour De La Vie Z P 0 71,5    
9 Merel Groen Fadadine P 0 70,5
10 Lauri De Goeij Ufo P 0 66,5
11 Stefanie Deckers Amos P 0 65,0
12 Karen Van Daal Heroniki P 4 71,0
13 Daphne Lamberts Bontendro P 4 68,0
14 Annebel Hendrix Fee P 4 67,0
15 Jonna Balk Swarovski P 4 65,5
16 Robine Schmetz Telina P 4 62,5
17 Desiree Van der Veek Hilton P 8 69,0
18 Esther Abrahim Florano P 8 63,5
19 Kelly Tieken Lasino’s Boy P 10 70,5
20 Frederique Schut The Big Ben P 12 66,0
21 Shannon Bakker Gucci Bamboo P 12 62,5
22 Britt Langenkamp Fausto P 16 67,5
23 Lilian Bakker Baileys P 16 66,0
x Willemijn Beek Babel’s Athene P Uit11
Louise Hofman Hofstede’s Forlando P Uit2
Nicole Vemer Durencio P Uit2
Irah Vlaanderen Tyson P Uit11
Janis Heemskerk Vera Elmi R P Uit2
Laura Holt Casanova P Uit11
Sepp Van Wessel Eminco Blue P NG
Sammy Catshoek Jolly Jumper P NG
Christa Hogendoorn (HC) Harmoline De Muze P 0
Maikel Posmus (HC) Ain’t No Secret P 4
Franklin Posmus (HC) Hoberlina P 5
Raschel Van Rijn (HC) Zaporro G. P 8
Christa Hogendoorn (HC) Harmke d P 10
Nicole Balla (HC) Quidam De Courlees P 10

 

 

Zaterdag L klassiek met barrage

L/P, 1e parcours (28 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Bianca Van der Veek Florence P 0 68,94 2 51,68
2 Maaike Van Essen Vareijhm P 0 69,35 4 41,99
3 Jessica Bruin Wonderland KZ P 0 68,71 4 49,78
4 Shannon Ijpeij M’s Brainpower P 0 62,66 8 46,26
5 Richard Van Zaanen Jolly Joker’s Highness P 1 71,18    
6 Glenn Knoester Gigybalia P 1 71,19    
7 Julia Schacht Come and feel P 1 72,27    
8 Marcel Beukers Faranea P 1 72,77
9 Amber Struijk Adine P 2 76,39
10 Lisette Vrijbloed Sir Potato P 4 66,4
11 Tessel Van der Schaaf Rumour has it P 4 67,61
12 Shannon Bakker Elby P 4 68,45
13 Bianca Van der Veek Eyecatcher P 4 69,66
14 Eva Van Duin High Hope for Society P 4 88,79
15 Kim Van der Hulst For future P 5 74,09
16 Marie sophie Res Flint T.S. P 8 65,38
17 Caya De Haas Black Treasure P 8 65,47
18 Myrthe Van Steen Danakta P 8 73,07
19 Kirsten Duijvestijn Opium De Roglys P 9 74,95
20 Malin Vikstrom Godeley mbf P 10 75,44
21 Marit Kos Stratego P 12 67,19
22 Babet Brinks Zuis H P 12 69,61
23 Glenn Knoester Golden Times P 24 84,65
24 Nicole Vemer Easy Boy N P 26 92,35
x Anna Van den Hadelkamp Father’s son P Uit11
Juliette Broadwith Rubio Monocoat’s Biscuit P Uit12
Rosalinde Maarse Baloubette M P Uit2
Laura Van Velzen Mickey Finn P Vrijw
Noa Jansen Elvis-zeldenrust P NG
Jolien Van der Veldt Bas Utopia Z P NG

 

Zaterdag L klassiek direkt op tijd

L/P, 2e parcours (30 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 tijd1
1 Elles Veldt Brown Sugar P 0 74,36
2 Nicole Vemer Easy Boy N P 1 81,03
3 Maud Van Weeren Dulona P 1 81,5
4 Anna Geldermans Seatle P 2 82,87
5 Marie sophie Res Flint T.S. P 4 73,3
6 Lisette Vrijbloed Sir Potato P 4 76,7
7 Julia Schacht Come and feel P 6 82,69
8 Amber Struijk Adine P 6 82,86
9 Caya De Haas Black Treasure P 8 73,81
10 Jessica Bruin Wonderland KZ P 8 74,59
11 Eva Van Duin High Hope for Society P 8 79,49
12 Myrthe Van Steen Danakta P 10 82,88
13 Malin Vikstrom Godeley mbf P 10 85,55
14 Shannon Bakker Elby P 12 76,73
15 Shannon Ijpeij M’s Brainpower P 12 77,26
16 Richard Van Zaanen Jolly Joker’s Highness P 13 78,04
17 Sanne De Jong Flash P 14 83,55
18 Ruben Van Kalsbeek Senso Stricto P 15 86,98
19 Kim Van der Hulst For future P 15 105,37
20 Tessel Van der Schaaf Rumour has it P 17 79,031
21 Emmely Van der Kooij Falco K P 17 94,5
22 Christoffer Forsberg Captain Jack P 18 85,51
23 Marit Kos Stratego P 20 92,22
24 Babet Brinks Zuis H P 38 115,34
x Marcel Beukers Faranea P Uit11
Kirsten Duijvestijn Opium De Roglys P Uit2
Juliette Broadwith Rubio Monocoat’s Biscuit P Uit2
Jolien Van der Veldt Bas Utopia Z P NG
Marcel Beukers (HC) Fioretti II P 2 85,66
Kim De Borst (HC) Febo’s Diamond Dante P 9 94,33
Kim De Borst (HC) Febo’s Apollo P 9 96,4

 

 

 

 

Zaterdag M klassiek met barrage

M/P, 1e parcours (40 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Maud Van Weeren Dulona P 0 67,95 0 34,41
2 Julie Hicks Firefly A.S. P 0 69,65 0 36,18
3 Malin Vikstrom Dubhay MBF P 0 69,06 0 38,61
4 Lotte Van Santvliet Zomodo P P 0 70,8 4 36,27
5 Marcel Beukers Fioretti II P 0 70,59 12 50,51
6 Noa Jansen Esperance P 0 70,29 14 48,08
7 Emma Van der Spek Hitch P 4 63,29    
8 Julie Hicks Elavina Z P 4 64,33    
9 Ruben Van Kalsbeek Senso Stricto P 4 65,37    
10 Shanya Talsma Camelot Queen P 4 65,84    
11 Mischa Everse – Van de Kraats Google P 4 69,66
12 Eva Van Duin Society’s Cash P 4 69,76
13 Lila Dijckmeester Canberra P 4 71,09
14 Jessica Bruin Gavantos P 4 71,61
15 Amber Struijk Early too P 4 73,38
16 Emmely Van der Kooij Falco K P 8 65,17
17 Jessi joy Van der Vliet Costes P 8 66,26
18 Babette Peters Balance Mbr. P 8 67,7
19 Kelly Teeuwsen Zi Zandtiago P 8 69,03
20 Iris Bak Zoée P 8 72,13
21 Anna Geldermans Seatle P 9 75,57
22 Pascal Hoogendoorn Forever utopia’s P 12 68,25
23 Aieshja Khitanea Cenrose P 12 69,43
24 Franklin Posmus Gigi-h P 12 69,99
25 Sanne De Jong Enjoy P 12 70,11
26 Mitchell Van der Meij Meijenrode’s Flintstone P 12 72,68
Marcel Beukers Grace gammon fh P 12 72,68
28 Mark Mul My Way Z P 12 73,2
29 Valerie Van Kesteren Enfant de Warrant R P 12 74,24
30 Amber Struijk Citroen de Lis P 13 77,83
31 Franklin Posmus Elan P 15 84,27
32 Siebe Kramer Folies bergere P 16 68,83
33 Noa Jansen Envy P 16 71,26
34 Siebe Kramer Evermeta P 16 71,62
35 Kirsten Duijvestijn Chelmé P 16 89,57
36 Berdien Remmerswaal Accompli P 19 83,75
37 Bianca Van der Veek Florence P 20 72,6
x Elles Veldt Brown Sugar P Uit1
Kim De Borst (HC) Febo’s Diamond Dante P 4 68,64
Kim De Borst (HC) Febo’s  Cazcade P 4 68,88

 

 

 

 

Zaterdag M klassiek direkt op tijd

M/P, 2e parcours (30 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 tijd1
1 Eva Van Duin Society’s Discovery P 0 57,35
2 Jessica Bruin Gavantos P 0 61
3 Siebe Kramer Folies bergere P 0 61,17
4 Julia Schacht Falcon Crest 2 P 0 62,91
5 Eva Van Duin Society’s Cash P 0 64,56
6 Amber Struijk Early too P 0 64,74
7 Delphine Klopper Gigolo P 0 70,5
8 Siebe Kramer Evermeta P 4 58,55
9 Mischa Everse – Van de Kraats Google P 4 60,87
10 Kirsten Duijvestijn Chelmé P 4 62,57
11 Emma Van der Spek Hitch P 4 64,87
12 Marcel Beukers Expres-zo P 4 64,91
13 Lotte Van Santvliet Zomodo P P 4 65,87
14 Marcel Beukers Grace gammon fh P 4 66,86
15 Valerie Van Kesteren Enfant de Warrant R P 4 71,84
16 Amber Struijk Citroen de Lis P 6 82,59
17 Shanya Talsma Camelot Queen P 8 57,99
18 Iris Bak Zoée P 8 67,44
19 Lila Dijckmeester Canberra P 8 72,16
20 Pascal Hoogendoorn Forever utopia’s P 8 74,13
21 Franklin Posmus Elan P 12 68,12
22 Babette Peters Balance Mbr. P 12 71,06
23 Franklin Posmus Gigi-h P 12 71,46
24 Aieshja Khitanea Cenrose P 12 71,73
25 Kelly Teeuwsen Zi Zandtiago P 13 80,69
26 Berdien Remmerswaal Accompli P 15 87,27
x Jessica Bruin (HC) Fynata P 1 81,49
Marsha Spronk (HC) Cointreau P 6 85,13
Marsha Spronk (HC) Cointreau P Uit1
Iris Bak (HC) Charmeur P Uit1
Iris Bak (HC) Charmeur P

 

 

Zaterdag  GROTE PRIJS Z/ZZ klassiek met barrage achteraf

Z/P (30 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Mischa Everse – Van de Kraats Finola P 0 77,31 0 39,32
2 Glenn Knoester Everton P 0 76,89 0 39,55
3 Kim Hoogenraat Donatella L’espoir P 0 76,7 0 40,97
4 Mischa Everse – Van de Kraats Dutch Blue P 0 78,97 0 44,65
5 Siebe Kramer Fiesta P 0 77,82 4 43,22
6 Siebe Kramer Edelmeta P 0 75,85 4 43,97
7 Kim Hoogenraat Courchevelle P 0 78,88 4 44,29
8 Desiree Van der Veek Agrio’s Corneel P 0 77,92 7 47,23
9 Megan Laseur Cleopatra P 0 78,97 10 50,23
10 Jessica Bruin Fynata P 0 72,86 NG
11 Megan Laseur Especially for You P 1 79,35
12 Mitch Laseur Dermie P 1 80,1
13 Sultan al Tooqi Shanity P 1 81,05
14 Marieke Houtman ES. Buberth P 4 68,2
15 Sabrina Van Rijswijk Grison Van Den Bisschop P 4 75,28
16 Delphine Klopper Abigaïl P 4 76,26
17 Marcel Beukers Expres-zo P 4 76,78
18 Sander Van Straten Emilio P 4 77,93
19 Valerie Van Kesteren Étalon P 5 79,14
20 Amber Struijk Edokitoo P 5 80,54
21 Shannon Ijpeij M’s First Vleut P 8 68,13
22 Kim De Borst Febo’s L’argentina P 8 72,5
23 Eva Van Duin Society’s Discovery P 8 75,12
24 Marcel Beukers Fifty Fifty P 8 78,38
25 Glenn Knoester Febo’s Zamiro P 8 93,47
26 Malin Vikstrom Embkasy MBF P 9 79,06
27 Marcel Beukers Elise P 12 76,15
28 Marieke Houtman Cleveland P 13 81,75
29 Valerie Van Kesteren Dior B P 13 98,79
30 Franklin Posmus Elkograaf P 23 104,64

 

 

ZZ/P (17 combinaties)

Rang Ruiter Paard Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Kim Hoogenraat Caesar P 0 77,75 0 38,56
2 Megan Laseur Blue-Bayou P 0 75,26 0 38,64
3 Kim Hoogenraat Rubio monocoat Electric P 0 75,37 0 38,81
4 Sabrina Van Rijswijk Joris Vd Bisschop P 0 75,65 0 40,22
5 Siebe Kramer De Meta P 0 76,13 4 37,96
6 Franklin Posmus Easy H P 0 77,48 NG
7 Mitch Laseur Escape P 2 83,12
8 Sabrina Van Rijswijk Homer de muze P 4 74,54
9 Glenn Knoester Ebonnitoo P 4 75,74
10 Mark Mul Brandy P 4 76,54
11 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z P 4 78,14
12 Mitch Laseur Dermie P 4 78,73
13 Glenn Knoester Chelsea P 7 87,94
14 Siebe Kramer Cherise P 8 76,57
15 Victoria Van Breemen Donna Karla P 8 77,25
16 Megan Laseur Especially for You P 8 78,42
x Sander Van Straten Beauvais P Uit1

 

BB pony’s en B pony’s 2x rijstijl

BB/A-BB/B-BB/C-BB/D-BB/E, 1e parcours (5 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Anouk Gijzenberg Silver E 0 81,0    
2 Charlotte Ordelman Floris D 0 74,0    
3 Sandrien Veerman Macy E 4 70,0
4 Romy de Boer Rozanna K C 8 76,5
x Rosa Loogman Jinte A Uit2

 

BB/A-BB/B-BB/C-BB/D-BB/E, 2e parcours (5 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Anouk Gijzenberg Silver E 0 81,0    
2 Romy de Boer Rozanna K C 0 79,0    
  Michelle Schneider Ballybrit Tom D 0 79,0    
4 Sandrien Veerman Macy E 4 74,5
5 Rosa Loogman Jinte A 12 72,0

 

B/C, 1e parcours (3 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Ghilaine Joon Wilgenhaar’s Tarantella C 2 74,0    
x Sascha Van Ruiten Casimirh C Uit2
Bo De Groot Bobbie C Uit2

 

B/C, 2e parcours (3 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Ghilaine Joon Wilgenhaar’s Tarantella C 0 74,0    
2 Sascha Van Ruiten Casimirh C 4 69,5
x Bo De Groot Bobbie C Uit2

 

B/D-B/E, 1e parcours (14 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Mila Everse Magic D 0 9,0 0 85,5
2 Claire Bartelink Silver Finn Westland D 0 69,5 Uit12  
3 Levi Dijckmeester Spirit D 4 81,0    
4 Fréderique Broadwith Rose Mc Flurry D 4 78,0    
5 Rose – belle Dragt Sylvana D 4 68,0
6 Brigit Mientjes Narcissusfield’s Fosco D 5 73,0
7 Lynn Corts Ti Amo D 8 73,5
Isa Bäcker Orchid’s Herout V D 8 73,5
9 Maaike Gijzenberg Gutika g E 12 71,5
10 Michelle Schneider Ballybrit Tom D 16 74,0
x Charlotte Ordelman Floris D Uit2
Roxy Hillegers Tjico D Uit2
Romy De Boer Magic Mowgli D Uit2
Fleur Kluinhaar Casper E Uit2

 

B/D-B/E, 2e parcours (17 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Mila Everse Magic D 0 85,5    
2 Quincy Karman Nestar Leco D 0 83,0    
3 Levi Dijckmeester Spirit D 0 81,0    
4 Fréderique Broadwith Rose Mc Flurry D 0 80,5    
5 Lynn Corts Ti Amo D 0 76,0    
  Maaike Gijzenberg Gutika g E 0 76,0    
7 Lisa De Kievit Winter’s Ronaldo Westland D 0 74,5
8 Brigit Mientjes Narcissusfield’s Fosco D 0 73,0
9 Zoë Nijsse Capaccio’s Finn Westland D 0 71,5
Romy De Boer Magic Mowgli D 0 71,5
11 Roxy Hillegers Tjico D 0 70,5
12 Rose – belle Dragt Sylvana D 0 65,5
13 Isa Bäcker Orchid’s Herout V D 4 78,0
14 Fenna Toppen Winters Capaccio Westland D 4 69,5
15 Claire Bartelink Silver Finn Westland D 13 67,0
x Maaike Gijzenberg Orchid’s Talitha D Uit2
Fleur Kluinhaar Casper E Uit2

 

 

 pony’s klassiek met barrage

L/A-L/B, 1e parcours (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Ghilaine Joon Little Lady A 0 77,83 0 45,73

 

L/C, 1e parcours (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Maxime Karman Abeltje C 0 58,18 0 32,9

 

 

 

L/D-L/E, 1e parcours (13 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Senna Everse Brawado D 0 60,08 0 31,19
2 Fenna Toppen Winters Capaccio Westland D 0 53,42 0 31,76
3 Floor Vork Diamoniet D 0 59,89 0 37,28
4 Sanne Vork Lithos D 0 56,89 0 38,97
5 Fréderique Broadwith Pokerface D 4 57,86
6 Quincy Karman Nestar Leco D 4 59,13
7 Maxime Karman Take It Easy D 4 60,75
8 Romy Vink Zolan E 4 72,75
9 Lisa De Kievit Winter’s Ronaldo Westland D 5 76,22
10 Pietrix De Vries Balthazar DVC D 6 81,66
11 Georgina Goedee Next Milton D 8 62,43
x Zoë Nijsse (Sel) Capaccio’s Finn Westland D Uit2
Maaike Gijzenberg Orchid’s Talitha D Uit2

 

L pony’s direkt op tijd

L/A-L/B, 2e parcours (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1
1 Ghilaine Joon Little Lady A 0 62,88

 

L/C, 2e parcours (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1
1 Maxime Karman Abeltje C 16 70,79

 

L/D-L/E, 2e parcours (9 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1
1 Senna Everse Brawado D 0 47,65
2 Fréderique Broadwith Pokerface D 0 49,94
3 Frederike Tuin Davino D 0 51,34
4 Romy Vink Zolan E 0 55,55
5 Maxime Karman Take It Easy D 4 52,78
6 Pietrix De Vries Balthazar DVC D 4 54,25
7 Sanne Vork Lithos D 4 54,92
8 Floor Vork Diamoniet D 4 58,18
9 Georgina Goedee Next Milton D 12 62,11

 

M pony’s klassiek met barrage

M/C-M/D-M/E, 1e parcours (10 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Frederike Tuin Let’s Dance D 0 65,79 0 36,28
2 Alexandra Schelling Jimmy D 0 54,33 4 30,27
3 Frederike Tuin Davino D 0 64,24 4 43,74
4 Sophie Van Tol Storm C 4 52,84
5 Dominique Beukers Blueberry D 5 76,48
6 Pietrix De Vries Toran C 8 63,48
7 Quincy Karman Casper D 9 77,97
x Georgina Goedee Starlight D Uit1
Gino Hagen Midsummer Ashley D Vrijw
Lotte Van der Wielen Jolly’s Sunrise D Vrijw
Iris Van Rooij Nemo D NG

 

M pony’s direkt op tijd

M/C-M/D-M/E, 2e parcours (10 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1
1 Sophie Van Tol Storm C 0 48,53
2 Alexandra Schelling Jimmy D 0 52,83
3 Lotte Van der Wielen Jolly’s Sunrise D 0 56,81
4 Frederike Tuin Let’s Dance D 4 59,91
5 Gwen Rademakers Anestasia E 4 60,73
6 Quincy Karman Casper D 4 72,72
7 Pietrix De Vries Toran C 8 46,67
8 Dominique Beukers Blueberry D 8 65,33
x Gino Hagen Midsummer Ashley D Uit1
Georgina Goedee Starlight D Vrijw
Iris Van Rooij Nemo D NG

 

Z en ZZ pony’s klassiek met ingebouwde barrage

Z/D-Z/E-ZZ/D-ZZ/E, 1e parcours (8 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Hanna De Vries Surprise D 0 58,68 4 33,69
2 Lieve Uitterdijk night shadow D 0 65,08 4 40,74
3 Alexandra Schelling Pleun D 0 61,23 Uit11
4 Noa Jansen Dinky Toy D 4 67,91
5 Sas Louter Kyra D 6 78,08
6 Hanna De Vries Orchid’s Exel D 8 58,37
7 Caya De Haas Zenzi Boy D 13 75,41
x Gwen Rademakers Anestasia E Uit11

 

 

Z en ZZ pony’s direkt op tijd

Z/D-Z/E-ZZ/D-ZZ/E, 2e parcours (7 combinaties)

Rang Ruiter Pony Cat. sptn1 tijd1
1 Sas Louter Kyra D 0 57,09
2 Alexandra Schelling Pleun D 4 57,79
3 Lieve Uitterdijk night shadow D 4 59,08
4 Noa Jansen Dinky Toy D 4 64,79
5 Hanna De Vries Surprise D 8 53,15
6 Hanna De Vries Orchid’s Exel D 12 52,99
7 Caya De Haas Zenzi Boy D 12 58,82