Onderlinge wedstrijd 8 januari 2017

UITSLAGEN     Onderlinge wedstrijd   Rv Wennekers    8 januari 2017

Relais-springen:

1e prijs: Esmee + Sharon

2e prijs: Annebel + Caya

3e prijs: Marcia + Rosanna

4e prijs: Dulcie + Stacey

5e Prijs: Janis + Rachella

Dressuur

Bixie A. Groep voorrijders

Rang Ruiter Pony   ptn.
1 Serena Katinka   80
2 Tini Katinka   76
  Laura Magic   76
  Noe Katinka   76
5 Mieke Magic   75
6 Eline Katinka   73
  Jasmijn Katinka   73
8 Stijn Magic   69

 

Bixie A volgruiters

Rang Ruiter Pony   ptn.
1 Julia Semmy   79
2 Skyler Semmy   77
3 Felicia Semmy   76
  Liv Chupa   76
5 Bodine Chupa   74
  Alwien Quinca   74
  Shira Semmy   74
8 Anna Fjodor   72
9 Jazz Chupa   68
10 Boris Fjodor   67
11 Luciana Chupa   65
  Clarisse Semmy   65
  Luna Chupa   65
14 Kiki Quinca   64
15 Amber Fjodor   63
16 Royce Quinca   62

 

B jeugd kantinebak

Rang Ruiter Pony   ptn.
1 Britt Buys Floris   206,5
2 Nikita Tjimme   198
3 Anique Quinca   194
  Eline Bako   194
  Charlotte Ordelman Lina   194
6 Chinook Boukje   193
7 Yara Brindel   190
8 Sasha Bako   189
  Lisa Quinca   189
10 Eliza Elvis   188,5
  Rosa Quinca   188,5
12 Kim Evert   188
13 Julie Magic   186
14 IlĂ©ne Evert   184
15 Valentina Magic   182,5
16 Puck Katinka   182
17 Robijn van Duijn Tjesto   180
18 Kyara van de Bijl June   179,5
19 Michelle Teunissen Quinten   178
20 Mia Katinka   177,5
21 Luna Bako   175,5
22 Nora Evert   175
x Demi Magic   NG

 

 

B paarden Nieuwe Hal

Rang Ruiter Paard   ptn.
1 Sandrine Ott Ditism   218
2 Anne Verdouw Wolinka   208
3 Anne Verdouw Sjaak   207
4 Dylan Dommershuijzen Kelsey   204
5 Tessa Exmann Pedrov   203,5
6 Juliette Meijer Cruisecontrol   199,5
         
7 Diana John Ziezo   199
8 Roxanne van de Graa Layla   194,5
9 Merel Schrama Kyruna   192,5
10 Anita van de Weijden Chica   191,5
11 Paulien van de Waal Weanetoe   188,5
  Nicoline Heytbrink Vandikhout   188,5
  Esther Spijkerman Vandikhout   188,5
14 Sabine Ooms Evert   188
15 Roos Postmusn Sablo   183,5
16 Dylan Dommershuijzen Gaia   181
17 Quirien Toppinga Idool   178,5
18 Angelique Buis Tjarda   178
19 Noortje Geertsen Dave   177
20 Nicole Westerbaan Chevron   176
x Denise Kleingeld Cosmo   Vrijw

 

L1 en L2 Grote Hal

Rang Ruiter Paard   ptn.
1 Linda Meijers Black Gold   198,5
2 Claudia Baxhoofden Aretta   196
3 Mirthe Vollering Dylano   194,5
4 Romy Lourens Elano   194
5 Ellen Hanraads Zandree   190
6 Julie Hoogenwerf Amor   184,5
7 Willemijn Beek Zorro   180
8 Tanja Scheffer Taifoen   176
9 Daphne Buis Elevin   174,5
10 Angelique Buijs Don Sorento   170
11 Nikki Jeukens Abiola   169,
12 Nandy van Scheppingen Finn   168,5
13 Romy van Eeden Atlethico   160,5
x Shanna Bornstein Be-Fair   NG
  Naomi van de Bunt (HC) Whinney   191,5